Czwartek, 18 Lipca, 2024

Natan zaskakuje! Ujawnił, ile sprzedał PPV na FAME: Reborn!

Fot. FAME
Opublikowane 20 grudnia 2023, 15:27
przez Przemek Krautz
1
23
Brak komentarzy

Natan Marcoń zdradził, ile przy okazji ostatniej gali sprzedał dostępów PPV z własnego linka. Mogłoby się wydawać, że liczba ta jest znacznie większa.

Freak fighter podczas gali FAME: Reborn miał zmierzyć się z “Maślaną”. Ostatecznie jednak federacja zdecydowała się wprowadzić zmiany na karcie walk ze względu na ogromny konflikt pomiędzy Natanem i Adrianem “Polakiem” Polańskim.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Natan ujawnia wyniki sprzedaży PPV

Takie zestawienie cieszyło się znacznie większym zainteresowaniem i elektryzowało kibiców. Zawodnicy darzą siebie prawdziwą nienawiścią i doszło do awantur podczas konferencji czy face-to-face.

O walce było naprawdę głośno i fani nie ukrywali, że właśnie to starcie jest dla nich najważniejsze na całej gali FAME: Reborn. W takiej sytuacji zawodnicy powinni sprzedać dużą liczbę PPV z własnego linka, który otrzymuje każdy freak fighter.

Jak się jednak okazuje, wyniki nie robią duże wrażenia. Natan ujawnił, że sprzedał łącznie 1082 dostępy, w tym 448 pakietów premium, a reszta to wersje podstawowe:

– Wynik sprzedaży PPV z poprzedniej gali FAME. Fajny wynik, wrzuciłem link z 2 razy bez jakichś obiecywanek, a TOPOWI milionowi influ sprzedają 300-2000.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
23
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO