Środa, 24 Lipca, 2024

Don Kasjo szczerze o walce Denisa Załęckiego! Komentuje kompromitację na Clout MMA 3

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 1 stycznia 2024, 21:04
przez Przemek Krautz
1
4
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński jako kolejny freak fighter skomentował postawę Denisa Załęckiego, który mocno rozczarował wszystkich swoim występem na Clout MMA 3.

“Bad Boy” zmierzył się z “Wielkim Bu”, jednak nie doszło pomiędzy zawodnikami do walki. Załęcki zapowiadał, że rozniesie swojego rywala, jednak kładł się po każdym ciosie, aż w końcu sędzia przerwał starcie. Przez niecałe 4 minut leżał na deskach ponad 20 razy.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Don Kasjo” zabrał głos po Clout MMA 3

“Wielki Bu” nie krył frustracji. Był bardzo zdenerwowany, gdyż chciał normalnie zmierzyć się z Załęckim i wyjaśnić głośny konflikt. Jeszcze w klatce krzyczał w jego stronę, aby ten wstawał i się bił, ale niestety Denis nie zamierzał nawiązywać walki.

Załęckiego skrytykowało wiele osób, a teraz głos zabrał również Kasjusz Życiński, który wcześniej w mocnych słowach wypowiadał się na jego temat. W rozmowie z Antyfakty został zapytany o postawę “Bad Boya” i powiedział:

– No to była żenada. Denis pewnie jest świadomy i nie jest zadowolony. Musi wszystko pozmieniać, to była tragedia. Nie ma co tu komentować. Jedynie postawę “Wielkiego Bu”, to że się powstrzymał i nie przy**bał z frustracji, szacun. Naprawdę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO