Piątek, 19 Lipca, 2024

Don Kasjo bliski powrotu do FAME! Zdradził, z kim chciałby zawalczyć

Fot. YouTube
Opublikowane 2 stycznia 2024, 09:48
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Wygląda na to, że kibice niedługo w końcu doczekają się powrotu Kasjusza Życińskiego do FAME MMA. Freak fighter wziął już nawet udział w programie tej federacji.

“Don Kasjo” przez długi czas był związany z największą polską organizacją freakową. Stoczył dla niej siedem pojedynków i był czołową gwiazdą. Niespodziewanie jednak zdecydował się na współpracę z Prime Show MMA i stał się twarzą nowej federacji.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kasjusz Życiński o powrocie do FAME

Nie trudno jednak zauważyć, że starcia Kasjusza w Prime nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem. Dodatkowo rywale nie elektryzują widzów jak wcześniej. Fani liczyli więc na to, że prędzej czy później “Don Kasjo” powróci do FAME.

Ostatnie wydarzenia wskazują na to, że może się to wydarzyć już niedługo. Niewykluczone, że włodarze planują wielki powrót na FAME 20. Życiński wziął kilka dni temu udział w programie federacji, po którym udzielił kilka wywiadów.

Był pytany przede wszystkim o powrót i nie ukrywał, że jeśli dostanie dobrą ofertę, to ją rozważy i zastanowi się nad dalszą współpracą z FAME:

– Jak będzie propozycja, ją rozważę. O, tyle. Bardziej chodzi o przeciwnika, bo siana mam od ch..a. W mistrzostwach Polski wystartowałem, bo czuję się spełniony i wolny finansowo – przyznał w rozmowie z MMA-BNB.

Następnie wskazał, że byłby zainteresowany rewanżem z Normanem Parke. Uważa bowiem, że zwyciężył pierwszy pojedynek. Podkreślił, że z nim byłyby najciekawsze konferencje oraz ma jeszcze coś do udowodnienia.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO