Czwartek, 18 Lipca, 2024

Tomasz Sarara chętny na HITOWE walki w kickboxingu! “Te dwa nazwiska…”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 stycznia 2024, 15:21
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Za kilka dni Tomasz Sarara stoczy kolejny pojedynek w kickboxingu. Krakowski wojownik przyznał, że coraz ciężkiej jest mu się zmotywować do przygotowań. Są jednak dwa nazwiska, które na pewno wznieciłyby płomień.

Miniony rok przyniósł spore zmiany w życiu Tomasza Sarary. Krakowianin zaliczył 2. porażkę w KSW i rozstał się z organizacją rezygnując z MMA. Szybko zakotwiczył w świecie freak fightów. Już w sierpniu pokonał w kickboxingu Jaya Silvę. Kilka miesięcy później z kolei uratował walkę Dawida Załęckiego, z którym zremisował.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kolejny pojedynek Sarara stoczy w najbliższą sobotę. W walce wieczoru Strike King spotka się z Rumunem Alinem Nechitą. O tym starciu, jak i całej gali, Tomasz wypowiedział się w programie Fajt Park na Kanale Sportowym.

Sarara chętny na walkę z Don Diego!

Oprócz pytań Macieja Turskiego Sarara odpowiadał też na zapytania widzów, którzy dzwonili do studia. Jeden z nich zapytał o potencjalny pojedynek z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem.

Jeśli mówimy o jakichkolwiek interesujących mnie pojedynkach to są cały czas dwa nazwiska. Mówiliśmy o Arku Wrzosku, a finalnie – jak najbardziej z Mateuszem, takie starcie byłoby ciekawym zestawieniem. Z mojej strony jak najbardziej, jestem na tak.

Właściwie w tym wieku mam problem z motywacją, żeby dobrze się przygotować do każdej kolejnej walki. Uważam, że te dwa nazwiska to wywołałyby u mnie motywację do boju, że byłaby to naprawdę dobra forma – powiedział Sarara.

Największym problemem zdaje się być organizacja w jakiej panowie mogliby się spotkać. Ewentualny rewanż z Wrzoskiem na zasadach K-1 mógłby się ziścić na jednej z gal KSW Epic. “Don Diego” został niedawno ogłoszony nowym zawodnikiem Fame MMA, toteż musiałoby dojść zapewne do rozmów z Clout MMA, gdzie ostatnio występowała Tomasz Sarara.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO