Czwartek, 18 Lipca, 2024

Szeliga nie wytrzymał po słowach Natana! Awantura w studio i przerwany program [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 19 stycznia 2024, 09:05
przez Jakub Hryniewicz
0
20
Brak komentarzy

Fame MMA odsłoniło kolejną kartę przed jubileuszową galą. Natan Marcoń zmierzy się jednak z Piotrem Szeligą na iście szalonych zasadach. Podczas ich programu Face 2 Face nie brakowało wielkich emocji, przez co trzeba go było szybciej przerwać!

Już 10 lutego w Krakowie dojdzie do gali FAME 20, gdzie przygotowano moc atrakcji w postaci ekscytujących walk. Zgodnie z przewidywaniami dojdzie na niej do pojedynku Piotra Szeligi z Natanem Marconiem, Nie potwierdziły tym samym słowa Pawła Tyburskiego, który zasłyszał, że “Bóg Estetyki” przez swoje zachowanie miał wypaść z karty.

Awantura między Szeligą i Natanem!

Jak przekazano na programie Face 2 Face, “Szeli” i Natan zmierzą się w boksie na małe rękawice. Szeliga jednak będzie miał utrudnione zadanie, bowiem jedną z rąk będzie miał przywiązaną do pasa. Tak będzie w klatce, ale na wszystkich programach promujących wydarzenie Piotr obie ręce ma wolne, na co uważać musi Marcoń.

Widać to było na programie. Szeliga nie spuszczał wzroku z Natana, który prowokował go na wszelkie możliwe sposoby. W końcu doszło też do rękoczynów. “Szeli” kilkukrotnie atakował Marconia, ale szybko interweniowała ochrona. Czarę goryczy przelało nawiązanie przez “Boga Estetyki” do partnerki Szeligi… co zresztą wykorzystał do rzucenia nietypowego wyzwania:

– Mam pomysł! Walczymy o Anię z zielonego wzgórza! – krzyczał Natan nawiązując do nazwy konta w social mediach partnerki rywala. – Jak rycerze. Dawaj, dawaj, jak rycerze, kto wygra, ten poślubi Anię!

Zobacz też wywiad z Natanem po Face 2 Face:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
20
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO