Piątek, 19 Lipca, 2024

Szeliga vs Marcoń na FAME 20! “Szeli” zawalczy tylko jedną ręką!

Fot. YouTube/FAME MMA
Opublikowane 19 stycznia 2024, 08:31
przez Przemek Krautz
1
3
Brak komentarzy

Organizacja FAME wysłuchała swoich kibiców i doprowadziła do pojedynku Natana Marconia z Piotrem Szeligą! Starcie odbędzie się jednak na nietypowych zasadach.

Kiedy federacja ujawniła kartę walk jubileuszowej gali FAME 20, fani natychmiast zaczęli dopytywać, co ze wspomnianym zestawieniem. Panowie mają bowiem ogromny konflikt i sam Natan zapowiedział, że dojdzie do takiego pojedynku.

Szeliga vs Marcoń na FAME 20

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Jak ujawnił Szeliga, jego rywal niestety nie chciał zgodzić się na żadną formułę. Zaproponował nawet, by Marcoń wziął dwóch innych freak fighterów i wyszedł do walki 3vs1. Ostatecznie w końcu udało się dogadać, a wybór padł na niestandardowe zasady.

Formuła to boks w małych rękawicach, ale “Szeli” będzie walczył tylko jedną ręką! Druga będzie unieruchomiona tak, aby mógł wyłącznie się nią bronić, podnosząc do gardy. Nie będzie miał możliwości wyprowadzania ciosów.

Nowe zestawienie federacja potwierdziła przed wczorajszym programem Face to face. FAME MMA przekazało, że jest to pierwsza z ukrytych walk, co oznacza, iż na kibiców cały czas czekają kolejne niespodzianki:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO