Alan wściekły na Pasternaka! Nie wytrzymał po słowach Wampira! „Napluję mu w…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 2 lutego 2024, 17:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michał Pasternak przesadził? Jego niedoszły rywal jest wściekły i zapewnia, że dojdzie do mocnej konfrontacji twarzą w twarz.

Podczas FAME 20 „Wampir” miał zmierzyć się z Alanem Kwiecińskim i wyjaśnić trwający od dawna konflikt. Niestety „Alanik” doznał kontuzji i zastąpi go Norman Parke. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów nadal jednak wbija szpilki we freak fightera.

W wywiadzie dla fansportu.pl poruszając temat afery z „Popkiem” nie przepuścił okazji, aby uderzyć w Alana i powiedział – Ja dowiedziałem się dzisiaj, jak „Popek” powiedział, że jest u Kwiecińskiej i potem powiedział, że będzie coś robił z psami – całą wypowiedź znajdziesz poniżej:

Te słowa mocno nie spodobały się Alanikowi. Zawodnik FAME, którego z powodu kontuzji czeka dłuższa przerwa, zapowiedział, że jeszcze w tym roku zamierza zmierzyć się z Pasternakiem, gdyż mają sobie sporo do wyjaśnienia.

Freak fighter jest naprawdę wściekły. W rozmowie z fansportu.pl puściły mu nerwy i oświadczył, że przy pierwszej okazji napluje „Wampirowi” w twarz, gdyż ten przesadził, wypowiadając takie słowa:

– Pasternak się wypowiadał. Powiedziałem, że napluję mu w r.j, za to, co powiedział, że „Popek” był u mnie, że ode mnie wyszedł z imprezy. Mówię o „Paście”, bo tak powiedział na wywiadzie. To jest zwykła pała do szczania. Powiedział, że „Popek” był u Kwiecińskiej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO