Pasternak zabrał głos po konferencji! Komentuje mocne słowa w stronę Natana [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 6 lutego 2024, 08:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michał Pasternak zabrał głos po konferencji i na gorąco skomentował mocne słowa skierowane pod adresem kontrowersyjnego Natana Marconia.

Już w tę sobotę odbędzie się gala FAME 20, podczas której do klatki powróci „Wampir” i zmierzy się z Normanem Parke. W wydarzeniu weźmie również udział jego klubowy kolega Piotr Szeliga, którego czeka pojedynek z Natanem. Będzie to typowy freak fight, gdyż „Szeli” może bić się wyłącznie jedną ręką, a drugą będzie miał unieruchomioną.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pasternak o konfrontacji z Natanem

W trakcie konferencji Natan w swoim stylu zaczął atakować rywala, a także obrażać innych freak fighterów. W pewnym momencie wypowiedź przerwał mu siedzący obok Pasternak. Pomiędzy panami już wcześniej doszło do wymiany zdań, a Marcoń przez telefon obrażał „Wampira”.

Przy spotkaniu na żywo Natan nie był już tak wygadany, jak ostatnim razem. Podopieczny Mirosława Oknińskiego nie gryzł się w język i patrząc na freak fightera nazwał go „szm**ą”. Po konferencji w rozmowie z fansportu.pl skomentował całą sytuację:

– No debil. Jak można brać na poważnie gościa, który obraża wszystkich dookoła i dzięki temu myśli, że jest znany. Mówi mi, że jestem nikim i jestem stypiarzem, a on jest kimś wielkim, bo naubliżał kilku osobom. Powiedziałem mu w twarz, że jest sz..tą. Powiedziałem, co o nim myślę.

Sprawdź wywiady po konferencji FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO