Środa, 24 Kwietnia, 2024

Najpierw Załęcki, później Don Diego? Kubiszyn odpowiada Wielkiemu Bu

Fot. GROMDA/Clout MMA
Opublikowane 16 lutego 2024, 14:28
przez Przemek Krautz
8
13
3 komentarze

Patryk Masiak zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem? Mistrz GROMDY przystał na warunki “Wielkiego Bu” i pyta kibiców o formułę starcia.

Zawodnik Clout MMA ma za sobą zwycięstwo z Denisem Załęckim, a w następnej walce zmierzy się z jego ojcem Dawidem. Do pojedynku dojdzie podczas kolejnej edycji, która odbędzie się 9 marca. Jeśli “Wielki Bu” wygra, będzie miał w swoim rekordzie dwóch Załęckich.

“Wielki Bu” vs “Don Diego”?

W takiej sytuacji znajduje się już Mateusz Kubiszyn, który pokonał syna i ojca. Masiak zwrócił się więc do “Don Diego” i zapytał, czy jest otwarty na pojedynek. Mistrz GROMDY przekazał zawodnikowi Clout MMA, że może traktować nadchodzącą walkę jako eliminator:

Oczywiście, walka z Dawidem będzie dla ciebie kwalifikacją do walki z “Don Diego” – odpowiedział Kubiszyn. Zapytał również fanów, jaką formułę chcieliby obejrzeć – boks w małych rękawicach czy K-1 w małych rękawicach.

“Wielki Bu” zareagował na słowa “Don Diego” i zapytał – A dlaczego pominąłeś MMA?? Zresztą to nieważne! Pierw muszę przejść kwalifikacje. Potem wrócimy do tematu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
13
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MATEUSZ
MATEUSZ
2 miesięcy temu

Śmiechu warte…

Jan
Jan
Reply to  MATEUSZ
2 miesięcy temu

To spójrz w lustro 😂😂😂

Michał
Michał
2 miesięcy temu

Formuła mmma wykluczona to by było nie uczciwe

WIDEO