Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Wielki Bu przed Clout MMA 4: “Potrzebuję karnego lania, poczuć chłód ulicy” [WIDEO]

Fot. Clout MMA
Opublikowane 5 marca 2024, 09:18
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ostatnie dni dzielą nas od gali Clout MMA 4. Już w sobotę dojdzie do wielu emocjonujących zestawień, w tym m.in. walki z udziałem “Wielkiego Bu”.

Patryk Masiak na ostatniej edycji zmierzył się z Denisem Załęckim, jednak to, co wydarzyło się w klatce, trudno nazywać pojedynkiem. “Bad Boy” kładł się po każdym ciosie, aż w końcu sędzia przerwał starcie. Teraz “Wielki Bu” zmierzy się z jego ojcem, a kibice są przekonani, że Dawid będzie znacznie większym wyzwaniem.

Zarówno to starcie, jak i pozostałe walki Clout MMA obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna.

Za rejestrację i pierwszy depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.92Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.30Fortuna

“Wielki Bu” przed walką z Załęckim

O ile przed walką na Clout MMA 3 zawodnikom towarzyszyły ogromne emocje, tak tym razem jest całkiem inaczej, zwłaszcza jeśli chodzi o “Wielkiego Bu”. Ma on gigantyczną przewagę warunków fizycznych oraz jest dużym underdogiem.

Poprzednie starcia łatwo wygrywał i nie ukrywa, że chciałby w końcu stanąć przed dużym wyzwaniem, aby poczuć prawdziwe ryzyko porażki. W rozmowie z FANSPORTU TV przyznał wprost, że podchodzi do walki na Clout MMA 4 bez emocji:

– Jestem bez emocji, potrzebuję karnego lania, żeby wrócić na normalne tory. Potrzebuję mieć realne ryzyko. Nie czuję emocji. Może przesyt, dobrobyt, układa się we freakach i biznesie. Potrzebuję wrócić na obdartą salę, poczuć chłód ulicy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO