Wtorek, 21 Maja, 2024

Okniński nie jest zaskoczony porażką Najmana! “To nie jest sportowiec, tylko…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 14 marca 2024, 14:46
przez Przemek Krautz
2
4
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński zabrał głos po gali Clout MMA 4. Przyznał, że nie jest zaskoczony rozstrzygnięciem długo wyczekiwanego pojedynku.

Podczas ostatniego freakowego wydarzenia w końcu Marcin Najman zmierzył się z Jackiem Murańskim. Nikt jednak nie spodziewał się takiego przebiegu walki. “Muran” w około 50 sekund posłał “El Testosterona” na deski po tym, jak trafił obszernym ciosem.

Ten złapał się za twarz, położył na matę i nie zamierzał wstawać. Gdy po walce pojechał do szpitala, okazało się, że ma złamany oczodół. Na ten moment nie wiadomo, czy nie będzie musiał przejść operacji.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Okniński o porażce Najmana

O pojedynek w rozmowie z FANSPORTU TV zapytany został Mirosław Okniński. Trener przyznał, że taki wynik nie jest dla niego żadną niespodzianką. Podkreślił, że Najman to nie jest osoba, która przygotowuje się do swoich pojedynków. On ma na celu bycie showmanem.

– Nie, nie, nie. Uważam, że Marcin Najman to nie jest w ogóle sportowiec, który trenuje, tylko gość, który robi show. Ja go znam prywatnie i jest miłym gościem. Zresztą pomógł mi kiedyś załatwić telewizję Orange Sport, dzięki temu robiłem gale i dzięki Najmanowi budowałem sport. Przegrał z Jackiem, chociaż myślę, że powróci.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO