Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Sarara wskazał wyraźnego faworyta w walce Szpilka vs Wrzosek! “Nie wierzę, że…”

Fot. Facebook/Instagram
Opublikowane 28 marca 2024, 12:45
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Tomasz Sarara wytypował długo wyczekiwany pojedynek Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Wskazał, który z zawodnikiem będzie miał przewagę.

Do emocjonującego starcia dojdzie podczas KSW 94 w maju. Panowie mieli zmierzyć się już kilkukrotnie, ale ze względu na kontuzje “Szpili” walka musiała być przekładana. Pojedynek ten oraz pozostałe starcia gali obstawisz u bukmachera Fortuna.

Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka 2.79Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.44Fortuna

Sarara typuje walkę

O pojedynek w ostatnim wywiadzie dla InTheCagePL zapytany został Tomasz Sarara, który miał okazję sparować ze Szpilką i walczyć z Wrzoskiem. Podobnie jak Jan Błchowicz przyznał, że Artur bije naprawdę mocno, ale ze względu na kopnięcia przewagę ma reprezentant Uniq Fight Club.

Co ciekawe, Sarara pomoże “Szpili” w przygotowaniach i będzie jego sparingpartnerem, więc sam sprawdzi, czy pięściarz opanował kopnięcia oraz obronę przed nimi:

– Uważam, że zawsze kickboxer ma przewagę nad bokserem. Kiedy dochodzą kopnięcia, to cała sytuacja się zmienia. Oczywiście Artur od jakiegoś czasu próbuje to opanować, pytanie, czy jest w stanie to nadrobić. Prosił mnie, żebym mu pomógł w przygotowaniach, więc sam będę miał okazję się przekonać, na ile to opanował. Ale Arek ma przewagę.

– Wiem, jak jeden i drugi bije. Artur bije dużo mocniej, ale nie wierzę, że nauczy się kopać, chociaż w 1/10 jak ja czy Arek. Pytanie, czy będzie umiał sobie z kopnięciami poradzić. Dla mnie zawsze kickboxer ma przewagę nad bokserem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO