Niedziela, 19 Maja, 2024

Łaszczyk ujawnia prawdę o negocjacjach! Ferrari chciał, żeby walczył tylko jedną ręką

Fot. YouTube
Opublikowane 1 kwietnia 2024, 12:40
przez Przemek Krautz
14
1
Brak komentarzy

Kamil Łaszczyk odpowiedział rywalowi na ostatnie ostre słowa. Ujawnił, że ten postawił niedorzeczne warunki dotyczące rewanżu.

Kilka dni temu Amadeusz Roślik na swoich social mediach zdradził, że prowadził rozmowy z FAME w sprawie kolejnej walki. Miał ponownie zmierzyć się z Łaszczykiem, ale nic z tego nie wyszło:

– Miała być w boksie. Jak przyszyły umowy, to stwierdził, że ma ostatnie żądanie, chociaż miał ich milion. Mam mu dołożyć 50 tysięcy złotych ze swojej wypłaty. Nie wiem, czy bym się na to zgodził, musiałbym to przemyśleć, zazwyczaj nie dopłacam swoim rywalom. Włodarze mieli już dosyć negocjacji z tym d…bilem, w ciągu dnia potrafił wszystko zmienić. Walka ze mną zostawiła na nim nieodwracalne skutki

W rozmowie z MMA-BNB pięściarz miał okazję odpowiedzieć i nie szczędził ostrych słów. Jak widać, cały czas jest pomiędzy panami bardzo dużo złej krwi:

– Nie ukrywam, że tak, chciałbym wpier…lić „Frrajeriemu”, że to jest masakra. Na dzień dzisiejszy jestem z nim wstanie wyjść za darmo. Dawajcie go ku…wa w stójce, to go ku…wa zleję. I oprócz tego, jego menadżera, który tak jechał mnie przez telefon. Przepraszam, ale to ja walkę wygrałem, więc to ja powinienem warunki jakieś postawić. Mówiłem od samego początku, że nie będę walczył w MMA, bo z nim w tej formule walczyłem i wygrałem. Teraz albo stójka albo nic.

Odniósł się również do słów “Ferrariego” o formule bokserskiej. Bez wątpienia jest sporym zaskoczeniem, że chciał walczyć z Łaszczykiem na jego zasadach. Jak się okazuje, freak fighter postawił warunek, aby ten mógł bić się tylko jedną ręką, jak miało to miejsce w przypadku starcia Piotra Szeligi z Natanem Marconiem:

– On coś do mnie krzyczał, że może walczyć boksersko. Tylko czemu ku…wa nie powiedział, że ja miałem mieć jedną rękę przywiązaną do jaj?! Jak słyszę o nim to mi się włącza scyzoryk. Jakbym mógł to tu na ulicy bym mu wpie…liłbym za darmo. Jest człowiekiem jakim jest, jest złym człowiekiem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO