Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Jest odpowiedź na rozłam w FAME! Rzecznik federacji komentuje konflikt włodarzy

Fot. FAME MMA
Opublikowane 3 kwietnia 2024, 08:30
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Rzecznik federacji FAME zabrał glos w sprawie rozłamu w zarządzie. Skomentował konflikt pomiędzy dwoma włodarzami.

W ostatnim czasie Michał “Boxdel” Baron toczy medialną wojnę z wieloma twórcami internetowymi. Niespodziewanie zaatakował także Wojtka Golę, umieszczając taki wpis na Twitterze:

– Haha Gola plastusiu, Sylwkowi piszesz jedno, a mi mówisz co innego. Jak Ty w ogóle mogłeś moralizować moje krzywe ruchy, samemu będąc krzywusem. Za…rdol więcej mów motywacyjnych ludziom z invelo enełdżi jak być dobrym cool guyem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Federacja komentuje konflikt włodarzy

Od tego wpisu rozpoczął się konflikt, a kolejne szpilki “Boxdel” wbijał już podczas transmisji live’a. Gola natomiast dzwonił do Sylwestra Wardęgi, żeby odnieść się do całej sprawy.

O komentarz został również poproszony rzecznik federacji Michał Jurczyga. Przekazał on portalowi WP Sportowe Fakty, że FAME odcina się od prywatnego konfliktu Barona i Goli, dopóki nie będzie on dotyczył organizacji:

– Zespół FAME jest skupiony wyłącznie na przygotowaniach do gali FAME 21, która już 18 maja odbędzie się w Gliwicach. Niebawem rozpoczynamy cykl promocyjny i mamy dla naszych fanów kilka niespodzianek. Nie ingerujemy w działalność zawodników oraz współpracowników, która nie dotyczy naszej federacji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO