Sobota, 18 Maja, 2024

FAME na platformie streamingowej! Wraz z galą otrzymasz dostęp do filmów i seriali!

Fot. FAME MMA
Opublikowane 15 kwietnia 2024, 14:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Organizacja FAME MMA poszła śladami KSW. Największa polska federacja freakowa nawiązała współpracę z platformą streamingową.

Dotychczas wydarzenia FAME można było oglądać jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Organizacja postanowiła jednak skorzystać z rozwiązania podobnego do KSW, które aktualnie jest transmitowane w Viaplay. Zakup miesięcznego pakietu umożliwia więc dostęp także do innych materiałów.

FAME w serwisie Canal +

Przed nadchodzącym FAME 21 federacja poinformowała o wielkich zmianach. Firma rozpoczęła współpracę z serwisem Canal +. Oznacza to, że w cenie dostępu do wydarzeń freakowych otrzymasz możliwość oglądania filmów oraz seriali znajdujących się w bibliotece.

Oprócz standardowego dostępu do oglądania gali FAME, w pakiecie otrzymacie również dostęp do bogatego katalogu filmów i seriali CANAL+ online! Pakiet będzie zawierał możliwość obejrzenia ekskluzywnych materiałów dodatkowych, takich jak VOD archiwalnych gal FAME! Dzięki szerokiej dostępności serwisu streamingowego galę FAME obejrzycie bez żadnych problemów na każdym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze. Już od 6 maja będziecie mogli zakupić dostęp do nadchodzącej gali FAME 21. Do wyboru będą dwie opcje: subskrypcja za jedyne 39 zł miesięcznie lub jednorazowa płatność np. BLIKiem w kwocie 49 zł, dzięki której otrzymacie 30-dniowy dostęp do pakietu. Subskrypcję można anulować w każdym momencie, nawet od razu po płatności. – przekazała federacja.

Na ten moment transmisja w Canal + dotyczy nadchodzącej gali FAME 21. Zapewne niedługo poznamy więcej szczegółów i dowiemy się, czy jest to dłuższa współpraca i kolejne freakowe eventy również trafią na platformę streamingową.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO