Wtorek, 21 Maja, 2024

Szyszka chce stoczyć krwawe starcie! Zabrał głos przed Hybrid MMA 4 [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 15 kwietnia 2024, 16:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w ten piątek odbędzie się czwarta edycja Hybrid MMA! Na karcie walk znalazły się zarówno starcia sportowe, jak i freak fighty.

20 kwietnia organizacja zawita w Zielonej Górze. W main evencie zobaczymy pojedynek byłego zawodnika KSW Michała Andryszaka z doświadczonym Dirleiem Broenstrupem. Czeka na nas także starcie popularnego trenera Przemysława Szyszki z Veselinem Dimitrovem.

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz wejściówki zwykłe oraz VIP. Natomiast transmisję gali można znaleźć wyłącznie na oficjalnej stronie – PPV.

Szyszka przed galą Hybrid MMA 4

Przed wydarzeniem odbył się program “Ustawka”, w którym udział wziął m.in. Szyszka czy rywal jego podopiecznego Marvin Kruciński. Trener przyznał, że chciałby stoczyć naprawdę ciekawy pojedynek, który porwie kibiców.

Zamierza dać krwawą walkę, gdyż takiej właśnie oczekują fani. Skomentował również swoją ostatnią porażkę i przyznał, że nie łatwo jest pogodzić rolę trenera oraz zawodnika. Cały program “Ustawka” znajdziesz poniżej.

– Ja przygotowuje się ze swoimi zawodnikami, mam fajnych ludzi dookoła siebie. Jak najbardziej przygotowuję się kompleksowo. Mam nadzieję, że to będzie trwało trzy rundy, będzie krwawo i będzie fajnie. Takich walk wszyscy oczekują. Chcę to zrobić na 40. urodziny, które mam w maju. To jest mój prezent, że chciałbym dać dobrą bitkę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments