fot. KSW

Zła krew unosi się nad ringiem! Pierwszy zaatakował Wrzosek, potem Borys odpalił potężne niskie kopnięcie. Ostra wymiana w półdystansie i i Mańkowski w tarapatach pod siatką na plecach. Podnosi jednak pozycję i ponownie walka w stójce. Borys raz po raz próbuje obaleń, bardzo dużo walki w półdystansie – naprawdę mocne tempo pojedynku. 1,2 ciosy i zawodnicy wpadają w klincz siłując się. w Stójce przewagę ma Wrzosek, to on wyprowadza więcej ciosów. Do końca rundy wiele się nie zmieniło klincz i zapasy. Widać, że ta runda zabrała zawodnikom sporo tlenu.

2 runda zaczyna się mocno od wymian w półdystansie. Borys trafia mocnym sierpem i pod Wrzoskiem lekko ugięły się lekko nogi. kolejne zwarcie i Borys dostaje w rozerwaniu kopnięcie poniżej pasa. 20 sekund na dojście do siebie i walka trwa dalej. Przypadkowe zderzenie głowami i Wrzosek ze sporym rozcięciem. Tasmański Diabeł po raz kolejny spycha Zombie do siatki i próbuje zapiąć klamrę. Udaje się w końcu – efektowny rzut i skuteczne obalenie! Borys z góry szuka poddania, Marcin lekko podduszany opada z sił i coraz więcej krwi mamy w klatce! Na 40 sekund przed końce Wrzosek podnosi walkę. Wrzosek idzie do przodu i ostre wymiany w półdystansie. O zwycięstwie zadecyduje 3 runda!

Wrzosek z wysokim kopnięciem Borys przechwytuje nogę i omal nie sprowadza rywala do parteru. Świetny hak na wątrobie Mańkowskiego, Wrzosek odpowiada mocnym prawym sierpem. Przy siatce kolejne zderzenie głowami i mamy parę sekund przerwy. Po wznowieniu zawodnik Shark Top Team dociska w klinczu Mańkowskiego do sitki. Borys uciekł i po chwili sam w pozycji dominującej przy siatce próbuje kolejnego sprowadzenia. Sił coraz mniej zawodnicy jadą ambicją i charakterem. Borys do końca rundy próbował obalić rywala Marcin się nie dał a w samej końcówce obrócił pozycję i gong kończący będzie 1 decyzja dzisiejszego wieczoru!

Po dobrej twardej i wyrównanej walce jednogłośną decyzją według sędziów wygrywa Borys Mańkowski


Polub teraz i bądź na bieżąco
:

Relacja live KSW 53:

Akapit

70,3 kg: Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C) vs. Norman Parke (28-6-1, 1 N/C)
70,3 kg: Borys Mańkowski (20-8-1) vs. Marcin Wrzosek (14-6) – Mańkowski przez jednogłośną decyzję
83,9 kg: Tomasz Drwal (21-5-1) vs. Łukasz Bieńkowski (5-3) – Drwal przez TKO
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (16-3) vs. Tomasz Jakubiec (10-2) – Grzebyk przez nokaut
70,3 kg: Roman Szymański (12-5) vs. Filip Pejić (14-3-2) – Szymański przez TKO
70,3 kg: Artur Sowiński (20-11, 2 N/C) vs. Gracjan Szadziński (8-3) – Sowiński przez nokaut
80 kg: Kamil Szymuszowski (17-6) vs. Michał Pietrzak (8-4) – Pietrzak przez nokaut
61,3 kg: Sebastian Przybysz (6-2) vs. Jakub Wikłacz (10-2-1) – Przybysz przez TKO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj