Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Norman Parke na FAME MMA 8? – “Największa walka na FAME MMA”

Opublikowane 7 września 2020, 15:39
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Fot. Norman Parke / Don Kasjo

Najbliższa gala FAME MMA ma odbyć się 21 listopada. Don Kasjo miał zmierzyć się z Marcinem Najmanem, jednak pojawił się plan na starcie z Popkiem.

Ani starcie z Kasjuszem, ani z Popkiem nie zostało jeszcze potwierdzone. Decyzja o kolejnej walce zależy od włodarzy organizacji. Pojedynek Najmana z Don Kasjo miał być zwieńczeniem trwającego od pewnego czasu konfliktu medialnego. Jednak jak powiedział sam El Testosteron, walka z raperem będzie największym freak-fightem w Polsce.

Na najbliższej gali FAME MMA w walce wieczoru zobaczymy nową postać w organizacji – Kacpra Blonsky’ego, który zmierzy się w walce wieczoru. Potwierdzony został również udział Don Kasjo i Najmana, oraz starcie Piotra Szeligi z Piotrem Piechowiakiem.

Jeśli właściciele FAME MMA podejmą decyzję o nowych zestawieniach na kolejną galę, być może to Norman Parke zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Zawodnik z Irlandii Północnej jest jak najbardziej zainteresowany pojedynkiem w formule bokserskiej. Stormin jest przekonany, że to będzie “łatwa kaska“.

https://www.facebook.com/storminnormanparke/photos/a.179216305468048/3438993979490248/?type=3&theater

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO