Fot. Norman Parke / Don Kasjo

Najbliższa gala FAME MMA ma odbyć się 21 listopada. Don Kasjo miał zmierzyć się z Marcinem Najmanem, jednak pojawił się plan na starcie z Popkiem.

Ani starcie z Kasjuszem, ani z Popkiem nie zostało jeszcze potwierdzone. Decyzja o kolejnej walce zależy od włodarzy organizacji. Pojedynek Najmana z Don Kasjo miał być zwieńczeniem trwającego od pewnego czasu konfliktu medialnego. Jednak jak powiedział sam El Testosteron, walka z raperem będzie największym freak-fightem w Polsce.

Na najbliższej gali FAME MMA w walce wieczoru zobaczymy nową postać w organizacji – Kacpra Blonsky’ego, który zmierzy się w walce wieczoru. Potwierdzony został również udział Don Kasjo i Najmana, oraz starcie Piotra Szeligi z Piotrem Piechowiakiem.

Jeśli właściciele FAME MMA podejmą decyzję o nowych zestawieniach na kolejną galę, być może to Norman Parke zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Zawodnik z Irlandii Północnej jest jak najbardziej zainteresowany pojedynkiem w formule bokserskiej. Stormin jest przekonany, że to będzie „łatwa kaska„.

Największa walka na Fame MMA, tylko w boksie jako że obsrał się kickboxingu i MMA to i tak będzie morderstwo dla…

Publiée par 'Stormin' Norman Parke sur Lundi 7 septembre 2020

Źródło: Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj