Środa, 24 Kwietnia, 2024

Mateusz Gamrot – “Mój cel to zostać numerem jeden na świecie”.

Opublikowane 18 września 2020, 00:22
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. Instagram

Już 17 października debiut Mateusza Gamrota (17-0) w największej organizacji MMA na świecie w UFC! Naprzeciwko Gamera w oktagonie stanie Magomed Mustafaev (15-3) dla którego będzie to już 6 pojedynek dla amerykańskiego giganta.

Gamer w udzielonym wywiadzie dla MMAFighting.com ma bardzo ambitne plany i wysoko mierzy – jest gotowy na walki z najlepszymi zawodnikami MMA na świecie:

“Walczyłem dla KSW przez siedem lat – powiedział. – Potrzebuję teraz czegoś więcej, potrzebuję wyzwań. Potrzebuję większych wyzwań od tych, jakie stawiali przede mną rywale w KSW. Nie mogę się doczekać przyszłości. Jestem gotowy na Top 15 UFC.”

Kudowianin zapewnia, że zawsze będzie dumnie reprezentował Biało-Czerwone barwy, a jego marzeniem jest zostanie numerem jeden na świecie w kategorii lekkiej:

“Chcę zostać zapamiętany w Stanach Zjednoczonych. Chcę tam dumnie reprezentować mój kraj. Jestem jednym z najlepszych lekkich na świecie. Czuję, że jestem gotowy na każdego. Jazda! Moim marzeniem jest numer jeden na świecie. To mój cel. Pieniądze są oczywiście bardzo ważne, ale przede wszystkim chcę zostać mistrzem.”

“Kategoria lekka jest najgroźniejszą w UFC. Wielu niebezpiecznych gości. Dwa razy więcej niż w innych dywizjach, ale jestem gotowy.”

źródło: MMAFighting.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments