Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Michał “Matrix” Królik przed Genesis: “szykują się grzmoty, łamane kości, szczęki, nosy…”

Opublikowane 21 października 2020, 11:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Genesis Michał Matrix Królik
fot. Screenshot / Youtube / Spartan Chorzów

Godziny dzielą nas od pierwszej gali na gołe pięści i łokcie – Genesis. Na pierwszej edycji zobaczymy między innymi długo wyczekiwany powrót Marcina “Różala” Różalskiego, który zawalczy z weteranem UFC – Joshem Barnettem. W co-main evencie zawalczą dwaj bardzo doświadczeni zawodnicy – reprezentant klubu Spartan Chorzów, Michał “Matrix” Królik stanie do walki z utytułowanym w Polsce i na świecie Bartoszem Batrą. Szykują się na prawdę emocjonujące pojedynki, które każdy fan sportów walki powinien obejrzeć! Tak utytułowanych zawodników, którzy zawalczą w formule na gołe pięści nie było jeszcze w żadnej innej organizacji!

Batra zapowiada – “nie mrugajcie”. W jednym z wywiadów przed walką powiedział Na początku może będzie trochę snajperki ale później to będzie normalna solówka.” Następnie Batra zaznaczył – „Będziemy się napier***ać”. Jak walkę widzi jego rywal “Matrix”?

W piątek szykują się grzmoty, łamane kości, szczęki, nosy. Nie idę na bitwę , idę na wojnę i zrobię wszystko aby zwyciężyć.Wiem co mam zrobić i jaki mam cel zapisać się w historii. Wychodzę z założenia że lepiej mniej mówić a więcej robić, jestem bardzo zmotywowany i gotowy by udowodnić że mały człowiek też może być wielki – napisał w swoich mediach społecznościowych Michał “Matrix” Królik.

WYKUP SWÓJ DOSTĘP DO GALI GENESIS JUŻ TERAZ

Na karcie walk łącznie aż siedem emocjonujących walk. W klatce o wymiarach osiem na osiem metrów zobaczymy również znanego z gal KSW Gracjana Szadzińskiego, Rafała Kijańczuka, czy Aleksandrę Rolę. Oprócz tego szykuje się krwawa walka bez kalkulacji pomiędzy Vaso Bakocevicem, a Dariuszem Rutkiewiczem.

Genesis: Znamy cenę za dostęp do transmisji PPV! Gdzie oglądać walkę Marcina Różalskiego?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments