Materla zawalczy na gołe pięści? ‚Byłem na gali Genesis i…’

3
Fot. Michał Materla
Fot. Michał Materla
Fot. Michał Materla

Michał Materla to jedna z gwiazd KSW. Niezwykle doświadczony zawodnik na jutrzejszej gali w walce wieczoru zmierzy się z Roberto Soldiciem.

Materla to zawodnik, który powrócił do sportów walki na gali KSW 55. W pojedynku z Illiciem w pięknym stylu łokciami z krucyfiksu rozbił swojego rywala. 

W kolejnej superwalce zmierzy się z mistrzem kategorii półśredniej. W co-main evencie gali zobaczymy inną wyjątkową walkę. Tym razem swój powrót zaliczy mistrz wagi półcieżkiej – Tomasz Narkun.

Gala KSW 56 startuje już jutro o godzinie 20:00. Wydarzenie można obejrzeć po wykupieniu subskrypcji PPV, którą znajdziesz – TUTAJ.

Michał Materla to zawodnik, który nie boi się wyzwać. Fighter był jedną z osób, które jako gość pojawiły się na pierwszej edycji gali walk na gołe pięści Genesis.

Materla rozmawiał z dziennikarzem o potencjalnym pojedynku w takiej formule. Czy Cipao zawalczy kiedykolwiek na gołe pięści? Odpowiedzi udzielił w wywiadzie z portalem Super Express.

Byłem na gali Genesis i padło takie pytanie od któregoś z dziennikarzy. Usłyszała to moja żona i od razu dostałem telefon, że nie ma takiej opcji i żebym sobie to wybił z głowy. Przez 20 lat się ze mną męczy, wytrzymuje moje humory i zawsze mnie wspiera, nie mogę jej tego zrobić, nie wypada nawet polemizować. Powiedziała, że nie, to muszę to zaakceptować – powiedział zawodnik.

Źródło: Super Express

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] dzisiaj na gali KSW 56 w walce wieczoru zmierzy się Michał Materla z Roberto Soldiciem, który przeszedł do nowej kategorii […]

trackback

[…] dzisiaj na gali KSW 56 w walce wieczoru zmierzy się Michał Materla z Roberto Soldiciem, który przeszedł do nowej kategorii […]

Henryrom
1 miesiąc temu

Robot finansowy gwarantuje wszystkim stabilność i dochody.
Związek – https://plbtc.page.link/Dw1j