Zawodnik FEN miał wypadek! Nie zawalczy na jutrzejszej gali

Opublikowane 27 listopada 2020, 17:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
FEN 31
FEN 31

Już jutro w hotelu Hilton w Łodzi odbędzie się 31 gala Fight Exclusive Night. Jeden z zawodników w wyniku wypadu samochodowego nie będzie mógł wziąć udziału w wydarzeniu.

Informację o tym, co się wydarzyło, za pośrednictwem social mediów przekazała organizacja, która potwierdziła, że zawodnik nie zawalczy, ale jego zdrowiu, ani życiu nic nie grozi.

Piotr Poniedziałek uległ w nocy wypadkowi samochodowemu. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wyklucza to jednak jego udział podczas FEN 31. Obecnie organizacja pracuje nad nowym rywalem Kamila Gniadka – czytamy w oświadczeniu.

Piotr Poniedziałek to fighter z Katowic, który przygodę z MMA rozpoczynał od dwóch walk amatorskich, które zakończyły się porażką i zwycięstwem. Profesjonalnych walk zawodnik stoczył 9, wygrywając 7 razy – wszystkie walki zwyciężył przez nokaut, z tego 5 w pierwszej rundzie.

Na jutrzejszej gali miał zmierzyć się z Kamilem Gniadkiem. Niestety organizacja będzie musiała poszukać kogoś na zastępstwo, jednak wydaje się mało prawdopodobne, że ktoś weźmie walkę dzień przed galą.

Źródło: FEN

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments