Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Rosyjskie linie lotnicze zwolniły kierownika. Trasą lotu piloci wyrysowali gigantycznego penisa.

fot. Screenshot Instagram / Twitter
Opublikowane 9 grudnia 2020, 10:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Rosyjskie linie lotnicze Pobeda Airlines zwolniły swojego kierownika lotów Denisa Petrikova po tym, jak firma została oskarżona o naruszenie środków bezpieczeństwa przy zmianie toru lotu. Piloci trasą lotu wyrysowali na niebie gigantycznego penisa, w wsparciu byłego kapitana drużyny narodowej – Artema Dziuby, w związku z wyciekiem filmiku na którym widać, jak nagi piłkarz leży w łóżku i się masturbuje.

Dyrektor generalny firmy, Andrey Kalmykov, otrzymał surową reprymendę za ten incydent. Rosyjskie federalne władze lotnicze Rosaviatsiya przebadały oryginalną ścieżkę lotu, którą samolot z linii Pobeda nakreślił kilka tygodni temu nad niebem Neftekamska w Republice Baszkirii. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kapitan reprezentacji Rosji nagrał wideo podczas masturbacji. Został wyrzucony z kadry! [WIDEO]

Decyzja o ukaraniu kierowników Pobedy została podjęta przez zarząd spółki we wtorek.

Rzecznik Pobiedy po tym, jak rysunek został po raz pierwszy uchwycony przez bystre oczy „flight-trackerów”, powiedział: „Nie wiemy, co da się dojrzeć na trasie lotu naszego samolotu, ale prawdopodobnie kapitanowie Pobiedy zdecydowali się wyrazić swoje poparcie dla Artema Dziuby, potępiając hejt na niego”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jedna z największych stacji telewizyjnych w Rosji zaczęła omawiać masturbację Artioma Dziuby.

Trasa, którą wyrysował pilot na niebie w kształcie penisa przyciągnęła dużą uwagę opinii publicznej. Linie Pobeda Airlines zostały oskarżone o naruszenie środków bezpieczeństwa i narażanie pasażerów na niebezpieczeństwo.

Źródło: rt.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments