Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Don Kasjo atakuje braci Tyburskich – ‘Jak FAME MMA dobrze zapłaci, to ich dwóch uje**ę w jednej walce’ [WIDEO]

Fot. Don Kasjo, mat. prasowe
Opublikowane 22 grudnia 2020, 17:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na jednej z konferencji przed Fame MMA 7 doszło do kłótni pomiędzy Don Kasjo a Pawłem Tyburskim, który zaproponował sparing. Tak rozpoczął się konflikt pomiędzy zawodnikami.

Będę prosił na kolanach Krzyśka, by na kolejnej gali dał mi walkę z tobą, a nie żebyś walczył z Najmanem. Chcesz, chcesz, chcesz? – pytał na konferencji Paweł Tyburski, na co w odpowiedzi usłyszał – Spoko, spoko. Ciebie też nakur…ie.

Jesteś tylko mocny w gadce. Odszczekasz te słowa, wyrzygasz się k…a w oktagonie, uwierz mi! – dodał Tyburski.

Zawodnicy mieli okazję stanąć do walki w klubie, gdzie Don Kasjo przygotowywał się do gali. Nagranie z pojedynku trafiło do sieci, a fighterzy zostali ukarani przez organizację.

SPARING DON KASJO VS TYBURSKI ZNAJDZIESZ TUTAJ:

Sparing Don Kasjo – Tyburski zakończył się krwawą kontuzją Życińskiego [WIDEO]

Kasjusz Życiński ponownie zaatakował nie tylko Pawła, ale także jego brata Piotra Tyburskiego. Don Kasjo zapowiada, że jeśli FAME MMA złoży odpowiednią ofertę, jest w stanie pobić oby dwóch w jednej walce.

Przecież on przyjechał do klubu i dostał w piz*ę, ale śmieć. Ale no bo on już wie, że wszyscy mają w niego wyj*bane. Tak grał kozaka, jaki to on nie jest kozak. Dostał w piz*ę, kur*a w ogóle deklasację dostał. On do mnie mówi o MMA? Jak dostał deklasację. W stójce też dostał deklasację, gdzie miał kopy i szedł do przodu, a ja go cały czas niszczyłem… No zwykły śmieć dla mnie. Ja mogę ich dwóch wziąć kur*a, jak mi dobrze FAME zapłaci, za dwie walki od razu. To ich dwóch naprawdę, mówię wam, że ich dwóch upi*rdole w jednej walce, mogą się zmieniać. Bym ich uje*ał, są takimi leszczami, że szok – powiedział Życiński.

https://www.youtube.com/watch?v=bIJCchYHcxc&feature=emb_title

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO