Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Najman ukończył pisanie autobiografii i ujawnił jej fragment – ‘Aż cud, że nie zostałem świętym…’

Najman ukończył pisanie autobiografii. Ujawnił fragment 1. rozdziału - 'Aż cud, że nie zostałem świętym...'
Fot. Marcin Najman, Twitter
Opublikowane 2 stycznia 2021, 12:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

El Testosteron w zawodowej karierze stoczył łącznie 32 pojedynki. Przygodę ze sportami walki rozpoczął od boksu. W tej formule zwyciężył 15 razy i poniósł 7 porażek. Swoich sił próbował także w kick-boxingu (1-1), gdzie udało mu się wywalczyć słynny pas WKU. Kolejne 8 pojedynków stoczył w formule MMA, w której zwyciężył jedynie 3 razy.

W 2021 roku na swojej gali MMA-VIP ma stoczyć ostatni pojedynek i zakończyć swoją karierę. Na wydarzeniu, które odbędzie się 13 lutego, stanie do walki z Taxi Złotówą. Dla Najmana będzie to wyjątkowy rok również z powodu wydania książki.

El Testosteron swoją autobiografię zapowiedział już pod koniec 2019 roku. Napisał wówczas, że 2020 będzie dla niego najprawdopodobniej ostatnim rokiem startów w sportach walki i z tego powodu na wiosnę planował premierę książki ‘Niegrzeczny Żywot Najmana‘. Ostatecznie zarówno data zakończenia kariery, jak i wydania książki została przełożona na 2021.

Z okazji Nowego Roku Najman opublikował fragment pierwszego rozdziału – ‘Dzieciństwo’. Podał także przybliżoną datę planowanej premiery, czyli połowę tego roku.

Moi Drodzy 2021 rok będzie dla mnie szczególny. Już napewno zakończę swoją sportową karierę, a w dniu wczorajszym skończyłem pisać swoją biografie. Wydamy ją w połowie roku, w tej chwili rozpoczynamy rozmowy z wydawcami. Z okazji Nowego Roku publikuje Wam fragment 1ego rozdziału‘ – napisał Najman.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments