czwartek, 11 sierpnia, 2022
Strona głównaCiekawostkiNajman ukończył pisanie autobiografii i ujawnił jej fragment - 'Aż cud, że...

Najman ukończył pisanie autobiografii i ujawnił jej fragment – 'Aż cud, że nie zostałem świętym…’

El Testosteron w zawodowej karierze stoczył łącznie 32 pojedynki. Przygodę ze sportami walki rozpoczął od boksu. W tej formule zwyciężył 15 razy i poniósł 7 porażek. Swoich sił próbował także w kick-boxingu (1-1), gdzie udało mu się wywalczyć słynny pas WKU. Kolejne 8 pojedynków stoczył w formule MMA, w której zwyciężył jedynie 3 razy.

W 2021 roku na swojej gali MMA-VIP ma stoczyć ostatni pojedynek i zakończyć swoją karierę. Na wydarzeniu, które odbędzie się 13 lutego, stanie do walki z Taxi Złotówą. Dla Najmana będzie to wyjątkowy rok również z powodu wydania książki.

El Testosteron swoją autobiografię zapowiedział już pod koniec 2019 roku. Napisał wówczas, że 2020 będzie dla niego najprawdopodobniej ostatnim rokiem startów w sportach walki i z tego powodu na wiosnę planował premierę książki ’Niegrzeczny Żywot Najmana’. Ostatecznie zarówno data zakończenia kariery, jak i wydania książki została przełożona na 2021.

Z okazji Nowego Roku Najman opublikował fragment pierwszego rozdziału – 'Dzieciństwo’. Podał także przybliżoną datę planowanej premiery, czyli połowę tego roku.

Moi Drodzy 2021 rok będzie dla mnie szczególny. Już napewno zakończę swoją sportową karierę, a w dniu wczorajszym skończyłem pisać swoją biografie. Wydamy ją w połowie roku, w tej chwili rozpoczynamy rozmowy z wydawcami. Z okazji Nowego Roku publikuje Wam fragment 1ego rozdziału’ – napisał Najman.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński...

0
Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. "Crusher" jest przekonany co do jednego z pojedynków!