Najman ukończył pisanie autobiografii i ujawnił jej fragment – ‚Aż cud, że nie zostałem świętym…’

0
Najman ukończył pisanie autobiografii. Ujawnił fragment 1. rozdziału - 'Aż cud, że nie zostałem świętym...'
Fot. Marcin Najman, Twitter

El Testosteron w zawodowej karierze stoczył łącznie 32 pojedynki. Przygodę ze sportami walki rozpoczął od boksu. W tej formule zwyciężył 15 razy i poniósł 7 porażek. Swoich sił próbował także w kick-boxingu (1-1), gdzie udało mu się wywalczyć słynny pas WKU. Kolejne 8 pojedynków stoczył w formule MMA, w której zwyciężył jedynie 3 razy.

W 2021 roku na swojej gali MMA-VIP ma stoczyć ostatni pojedynek i zakończyć swoją karierę. Na wydarzeniu, które odbędzie się 13 lutego, stanie do walki z Taxi Złotówą. Dla Najmana będzie to wyjątkowy rok również z powodu wydania książki.

El Testosteron swoją autobiografię zapowiedział już pod koniec 2019 roku. Napisał wówczas, że 2020 będzie dla niego najprawdopodobniej ostatnim rokiem startów w sportach walki i z tego powodu na wiosnę planował premierę książki ‚Niegrzeczny Żywot Najmana‚. Ostatecznie zarówno data zakończenia kariery, jak i wydania książki została przełożona na 2021.

Z okazji Nowego Roku Najman opublikował fragment pierwszego rozdziału – ‚Dzieciństwo’. Podał także przybliżoną datę planowanej premiery, czyli połowę tego roku.

Moi Drodzy 2021 rok będzie dla mnie szczególny. Już napewno zakończę swoją sportową karierę, a w dniu wczorajszym skończyłem pisać swoją biografie. Wydamy ją w połowie roku, w tej chwili rozpoczynamy rozmowy z wydawcami. Z okazji Nowego Roku publikuje Wam fragment 1ego rozdziału‚ – napisał Najman.

Źródło: Twitter

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments