Środa, 24 Kwietnia, 2024

Floyd Mayweather zaoferował kolosalne pieniądze za walkę z Khabibem Nurmagomedovem. Manager ujawnia kwotę.

Floyd Mayweather zaoferował kolosalne pieniądze za walkę z Khabibem Nurmagomedovem. Manager ujawnia kwotę.
fot. Facebook / Floyd Mayweather, Khabib Nurmagomedov
Opublikowane 6 stycznia 2021, 16:08
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Menedżer Khabiba Nurmagomedova, Ali Abdelaziz, ujawnił, że podjęto poważne rozmowy, aby zorganizować walkę bokserską między Floydem Mayweatherem, a mistrzem UFC Khabibem Nurmagomedovem. W rozmowach miał również uczestniczyć szef UFC Dana White.

Nurmagomedov, który ogłosił odejście na emeryturę po pokonaniu Justina Gaethje w październiku ubiegłego roku na UFC 254 dopisał do swojego zawodowego rekordu 29 zwycięstwo. Pomimo zakończonej kariery spekuluje się, że tak czy inaczej Khabib jeszcze raz wyjdzie do klatki UFC, aby spróbować dobić do liczby 30 wygranych pojedynków.

Szef UFC Dana White nie ukrywa, że chce namówić Nurmagomedova na powrót do klatki w szczególności, jeśli Conor McGregor pokona Dustina Poiriera na zbliżającej się gali UFC 257, która odbędzie się już 23 stycznia. Jeśli doszłoby do rewanżu Conora z Nurmagomedovem zapewne pobite zostałyby wszystkie rekordy sprzedaży PPV.

Manager Nurmagomedova, Abdelaziz ujawnił, że złożono ogromną ofertę, aby zorganizować walkę bokserską między Mayweatherem, a Khabibem. Obaj zawodnicy są niepokonani, a takie zestawienie mogłoby przebić wyniki sprzedaż PPV pojedynku “Moneya” z Conorem McGregorem.

„Posłuchaj, zaoferowano nam 100 milionów dolarów za walkę z Floydem Mayweatherem – powiedział Abdelaziz w rozmowie z TMZ.

„Dana White był podczas tych rozmów. Ale wiesz, Khabib jest zawodnikiem MMA. Jeśli Floyd chce przyjechać, aby walczyć w MMA, nie ma problemu.” – dodał. Mayweather nie zgodziłby się na walkę w formule MMA, jednak jego obóz wielokrotnie miał składać ofertę Khabibowi na walkę bokserską, a kwota miała wynosić właśnie 100 milionów dolarów.

W październiku przed walką z Gaethje sam Nurmagomedov przyznał w rozmowie z Yahoo Sports o ofercie ze strony “Moneya”. – „Każdego miesiąca ludzie dzwonią do mnie i pytają:„ czy chcesz walczyć z Floydem Mayweatherem, jeśli zapłacimy ci 100 milionów dolarów?

Floyd Mayweather nie zamierzał dłużej czekać i postanowił, że zawalczy z… YouTuberem. “Money” powróci 20 lutego na walce z Loganem Paulem. Sytuację skomentował ostatnio Canelo Alvarez, który przyznał, że jest przeciwko takim pojedynkom i jest to cios w prawdziwych sportowców. Dziwił się, że Komisje Sportowe w USA przyznają licencje bokserskie aktorom, czy YouTuberom.

Menedżer Khabiba w rozmowie z TMZ przyznał również, że jest jeden zawodnik, który może zachęcić gwiazdę UFC do powrotu. Mowa tutaj o legendarnym Georgesem St-Pierre. Czy Dana White będzie w stanie zorganizować taki pojedynek i nakłoni GSP do hitowego starcia? Dowiemy się w ciągu najbliższych tygodni. Zapytany o rewanż z McGregorem Alim Abdelaziz odpowiedział – “Finansowo to wielka walka. Ale znamy Khabiba, trudno jest go przekonać pieniędzmi.”

Źródło: TMZ Sport / rt.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO