Mateusz Gamrot w ATT trenuje z mistrzem UFC

0
Fot. Mateusz Gamrot, Instagram

Mateusz Gamrot jest już w Stanach Zjednoczonych i trenuje w American Top Team, które jest jednym z najlepszych klubów na świecie.

Gamer nie zna jeszcze daty kolejnego pojedynku, jednak jak sam przyznał, chciałby ponownie wejść do oktagonu w lutym lub w marcu – Po nowym roku chciałbym spakować walizki i polecieć do American Top Team. Tam chciałbym rozpocząć kolejny obóz przygotowawczy. Zgłosiłem UFC swoją dyspozycyjność do walki w terminie luty, marzec. Czekam na informację, co mi wybierze organizacja.

Ze strony dziennikarzy pojawiła się również informacja, że Gamrot chciałby zawalczyć 6 marca na gali UFC 259, kiedy to Jan Błachowicz przystąpi do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa i zmierzy się z Israelem Adesanyą.

Kolejny pojedynek będzie dla Gamera drugą walką w UFC. W debiucie zmierzył się z Guramem Kutateladze, z którym przegrał na punkty.

W ATT Polak ma okazję spotkać zawodników amerykańskiej organizacji. Wcześniej ćwiczył m.in. z Jorge Masvidalem, a teraz na swojego Instagrama wrzucił zdjęcie z ostatnich treningów, na którym znajduje się wraz z Petrem Yanem, mistrzem UFC w kategorii koguciej.

Zobacz również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj