Adesanya porównuje się z Janem Błachowiczem po spotkaniu przed UFC 259 – „205 funtów?” [FOTO]

0
Adesanya porównuje się z Janem Błachowiczem po spotkaniu przed UFC 259 -
Fot. Jan Błachowicz / Israel Adesanya, screenshot

Do hitowego pojedynku pozostało już tylko kilka dni. W najbliższy weekend w nocy z 6 na 7 marca odbędzie się gala UFC 259, a w walce wieczoru zobaczymy starcie Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą.

Dla niepokonanego mistrza wagi średniej, pojedynek z Cieszyńskim Księciem będzie debiutem w dywizji półciężkiej. Na długo przed walką Adesanya potwierdził, że nie zamierza przybierać na masie. Będzie bił się w naturalnej wadze taką, jaką ma na co dzień.

Nigeryjczyk w ostatniej rozmowie z dziennikarzem ESPN Arielem Helwani przyznał, że być może dzień przed galą na wagę wniesie około 87,5 kg, kiedy walka odbywa się w kategorii do 93 kg.

SPRAWDŹ, GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ:

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya – transmisja online. Gdzie oglądać? Kiedy walka?

DARMOWY ZAKŁAD ZA 29 ZŁ.

Przypomnijmy, że wszystkie walki UFC 259 obstawicie tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund, a na start otrzymasz darmowy zakład w wysokości 29 zł.

Adesanya liczy na swoją szybkość, która będzie w tej walce dużym atutem, jednocześnie ma świadomość, że nie jest w stanie dorównać siłą swojemu rywalowi. Mimo to zawodnik twierdzi, że „Legendarna polska siła” nie robi na nim żadnego wrażenia.

Jan Błachowicz jest jednak przekonany, że kiedy rywal przyjmie pierwszy cios, zrozumie, jak bardzo różni się walka w wadze średniej z pojedynkiem w dywizji półciężkiej.

Israel Adesanya miał okazję spotkać się z Cieszyńskim Księciem przed oficjalnym ważeniem. Na swoim Twitterze udostępnił zdjęcie z polskim zawodnikiem i zapytał – „205 (funtów)?”

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie