Kolejne nagranie z konfrontacji Wisły Sharks z kibolami… Wisły. „Konfidenty je**ne!” [WIDEO]

2
Kolejne nagranie z konfrontacji Wisły Sharks z kibolami... Wisły.

Narasta konflikt pomiędzy kibolami Wisły Kraków, a osobami, które związane były z grupą Wisła Sharks i poszły na współpracę z policją zostając tzw. małymi świadkami koronnymi.

Wczoraj przy okazji meczu Wisły ze Stalą Mielec doszło do kolejnego ataku. Pojawiło się właśnie drugie nagranie z całej sytuacji.

Stronami konfliktu są pseudokibice „Wisły Sharks”, którzy zostali tzw. „sześćdziesiątkami” oraz Młoda Ferajna i inne grupy działające na Wiśle, które nie wyobrażają sobie czegoś takiego jak pójście na współpracę z organami ścigania.

Według relacji na stronie „Świat Kibiców” kibole Wisły Sharks zaatakowali kibica Wisły, prawdopodobnie przy pomocy „sprzętu”.

60-tki i potwierdzacze chowają się za psami i napinają się do reszty. Gdyby nie smutni panowie doszłoby do konfrontacji, z której ciężko byłoby im wyjść zwycięsko. Znaczne siły Wiślaków ruszyły w kierunku konfidentów ale niestety smutni panowie nie dopuścili do tego. Chwilę wcześniej 60-tki dopadają dobrego chłopaka z Wisły i robią go sprzętem.” – czytamy.

Nagranie z całej sytuacji znajdziecie tutaj:

kontakt / fansportu.pl

Nagranie z innej perspektywy:

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
Tony
Tony
28 dni temu

Jebać frajerów.. prawidłowo

Acab
Acab
28 dni temu

Ale to policja jest w sharksach hahahaha