Strzały na gali MMA! Zawodnik Genesis nagrał całe zajście – „Grubas wyciągnął giwerę i…” [WIDEO]

0
Strzały na gali MMA! Zawodnik Genesis nagrał całe zajście -
Fot. nagranie z gali na Florydzie, Instagram

Na jednej z gal MMA w USA mężczyzna wyciągnął broń i oddał strzał w powietrze. Zajście zostało nagrane przez polskiego zawodnika.

Do zdarzenia doszło na Florydzie w trakcie eventu RIZE Fighting Championship. W pewnym momencie wybuchła awantura. Kiedy sytuacja zaczęła się uspokajać, jeden z obecnych na gali mężczyzn wyciągnął broń i strzelił w powietrze. Wywołał ogromne zamieszanie, a przerażeni ludzie zaczęli uciekać.

Na miejscu obecny był fighter z Polski Bartosz Batra kick-boxer oraz zawodnik Teakwondo i Muay Thai. W tych formułach był wielokrotnym mistrzem Polski. Sięgał również po złote krążki pucharu świata WAKO oraz otwartych mistrzostw świata K-1.

Batre mogliśmy zobaczyć w akcji na gali Genesis. W pierwszej edycji nowego projektu stworzonego przez włodarzy KSW zmierzył się z Michałem Matrixem Królikiem. Ostatecznie w pojedynku na gołe pięści po trzech wyrównanych rundach przegrał przez decyzję sędziów.

Na jego Instagramie pojawiło się nagranie i opis całego zajścia, do którego doszło na Florydzie – Strzelanina w USA na gali! Słuchajcie po tym jak moi uczniowie z @americancombatgym wygrali swoje walki zaczęła się rozróba na lokalnej gali @rizefighting i jakiś grubas wyciągnął giwere i strzelił w powietrze! Przyznam ze lekko się obsralem , bo stałem niedaleko w klatce i wszystko nagrałem 😬

W tej sprawie organizacja wydała oświadczenie. RIZE na swoich social mediach zapewniło, że więcej do takiej sytuacji nie dojdzie, a w przyszłości federacja zadba o odpowiednie warunki i bezpieczeństwo.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie