Żurom chce walczyć z Sobotą na gali GROMDA! Szef organizacji zgadza się na pojedynek

0
Żurom chce walczyć z Sobotą na gali GROMDA! Szef organizacji zgadza się na pojedynek
Fot. Sobota / Żurom, Instagram

Widzieliśmy już debiut Soboty w organizacji FAME MMA. Tym razem wyzwanie rzucił mu Żurom, który chce się bić na gołe pięści.

Zamieszanie dookoła Michała Sobolewskiego zaczęło się od informacji, według której miał potwierdzić zeznania małego świadka koronnego. To doprowadziło m.in. do głośnego konfliktu z Jongmenem czy też właśnie Żuromem. Krytyka wylała się na Sobotę zarówno ze strony słuchaczy, jak i innych znanych osób.

Ja walczę z konfidentami i Sobota jest zwykłym leszczem i parówą – powiedział Żurom w jednym z filmów, które pojawiły się na jego kanale YouTube.

Żurom postanowił wykorzystać okazję i rzucił wyzwanie raperowi. Chce z nim walczyć na gołe pięści, a pojedynek odbędzie się na gali GROMDA.

Sobota wyzywam cię na pojedynek. Potwierdziłeś u mnie na Instagramie Andrzej Żurom Żuromski. Zapraszam cię i to nie na jakieś rękawice. Jestem po rozmowie z włodarzem GROMDA i zapraszam cię na walkę na same pięści. Z chęcią ci obije ten konfidencki ryj. Włodarze są zainteresowani zorganizowaniem takiej walki – powiedział Żurom w nagraniu, które znalazło się na facebooku Akcja Stop Pomówieniom.

Pojawiła się także odpowiedź ze strony Mariusza Grabowskiego, który potwierdził, że jest po rozmowie z Żuromem i chętnie zorganizuje taki pojedynek. Wszystko zależy teraz od tego, czy Sobota podejmie rzucone wyzwanie – Witam serdecznie. Widzę, że zrobiło się duże zamieszanie wokół walki Żurom vs Sobota. Piszecie, dzwonicie, więc tak, chciałbym krótką informację podać…

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie