Wysoki kurs na wygraną reprezentacji Polski! Dzisiaj zagramy mecz z Węgrami w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata.

0
Wysoki kurs na wygraną Polski! Dzisiaj zagramy mecz z Węgrami w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata.
fot. Łączy Nas Piłka / YouTube

Już dziś Reprezentacja Polski zagra mecz z Węgrami w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Jest to bardzo duży sprawdzian przed polskimi piłkarzami, a dodatkowa presja wywarta jest tym, że będzie to debiut Paulo Sousy na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski.

Reprezentacja Polski otrzymała wczoraj rano wyniki badania na obecność koronawirusa. W dzisiejszym meczu nie zagra Mateusz Klich, którego wynik jest pozytywny. Zawodnik czuje się dobrze i nie wykazuje objawów choroby, ale jego wyjazd do Budapesztu jest wykluczony.

Paulo Sosa na konferencji zaznaczył, że nie wie jeszcze kto zagra w meczu z Węgrami – „Zawodnicy jeszcze nie wiedzą, kto zagra. Zwykle otrzymują informacje w dniu meczu, popołudniu. Te trzy treningi dały nam lepsze wyobrażenie o naszych piłkarzach, o tym, co możemy przygotować na mecz i jaką tożsamość chcemy zobaczyć w naszej reprezentacji. Również pod względem strategicznym myślimy o tym, co może się jutro wydarzyć.”

Mecz z Węgrami rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:45. Transmisja na żywo w TVP 1, TVP Sport. Studio przed meczem rozpocznie się o 18:30. 

Przypomnijmy, że nasza reprezentacja jest w grupie z Anglią, Albanią, San Marino, Andorą i właśnie Węgrami.

Otwórz konto – tutaj – i odbierz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 PLN. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Kursy na mecz Węgry – Polska:
Zwycięstwo Węgier – 3.60
Zwycięstwo Polski – 2.20

A Wy jak typujecie? Węgry, czy Polska?

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie