Handlarz narkotyków podczas zatrzymania podawał się za Conora McGregora! Miał przy sobie wizytówki…

0
fot. Surrey Police / Facebook McGregor

Już kilkukrotnie byliśmy świadkami, jak różne osoby chcą się wzbogacić na osobie Conora McGregora, czy wykorzystać jego nazwisko do różnego rodzaju korzyści. Gwiazda UFC była oskarżana m.in. o gwałt, co oczywiście było zwykłymi pomówieniami, jednak takiej sytuacji jeszcze nie było!

Mark Nye ze Stanwell, Wielka Brytania został zatrzymany przez policję 11 lutego, kiedy to na widok funkcjonariuszy zaczął podejrzanie się zachowywać, a w pewnym momencie wyrzucił z kieszeni narkotyki i dwa telefony komórkowe.

Od razu przystąpiono do zatrzymania podejrzanego, który funkcjonariuszom przedstawił się jako „Conor”. Policjanci zauważyli, że faktycznie handlarz narkotyków jest łudząco podobny do gwiazdy UFC, jednak nie dali się nabrać na te sztuczkę.

Podczas przeszukania fałszywego „Conora” znaleziono przy nim kilkaset wizytówek z napisem „McGregor Enterprise”.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „M00 ENTERPRISE MCGREGOR ROCKEN POCKET THE”
fot. Surrey Police

Sprawa Marka Nye odbyła się 9 kwietnia w sądzie w Guildford, gdzie ten przyznał się do posiadania narkotyków i handlowania nimi na szeroką skalę, dodatkowo prowadził pojazd bez badań technicznych oraz bez aktualnego ubezpieczenia.

Sąd podał, że podczas zatrzymania handlarz narkotyków podał fałszywe dane, kiedy zatrzymała go policja, powiedział im, że nazywa się „Conor”. Oprócz narkotyków miał przy sobie kilkaset wizytówek, które były wykorzystywane w ramach jego usługi dostarczania narkotyków. Na wizytówkach widniał dodatkowo napis: „najlepsze krople w Surrey”, „McGregor Enterprise”.

Oficer śledczy, PC Mcgill na konferencji dot. tej sprawy powiedział – „Dzięki pracy naszego zespołu ds. narkotyków wyeliminowaliśmy kolejnego dilera z naszych ulic i nie pozwolimy Markowi wyrządzać dalszej krzywdy ludziom”.

Funkcjonariusze znaleźli setki wiadomości tekstowych na telefonie Marka, które wskazywały na jego ogromną skalę działania.

Oprócz tego przeszukano dom przestępcy, w którym odkryto środki do zwiększania objętości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli również duży tasak, do którego miał łatwy dostęp przy swoim łóżku.

Po przyznaniu się do winy Nye został skazany i za kratkami spędzi dwa lata i dziewięć miesięcy.

Źródło: Surrey Police

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie