„Łazar” w świetnej formie przed GROMDA 5! Pokazał nagranie z treningów [WIDEO]

0
Fot. Rafał ŁAZAR Łazarek, Instagram

Już jutro w krwawy piątek 7 maja odbędzie się 5 edycja GROMDY. Tym razem poza turniejem i extra fightami mieliśmy zobaczyć finał pomiędzy Vasylem Halychem, a Tomaszem Gromadzkim. Niestety ZADYMA potrzebuje jeszcze czasu, żeby wyjść do walki w pełni zdrowym i starcie o 100 tysięcy złotych odbędzie się na kolejnej gali.

Na GROMDA 5 zobaczymy tak jak poprzednio turniej, w którym udział weźmie 8 uczestników, w tym BALBOA, PSYCHO, MARIO, BUBU, BOYKA, GLEBA, BOCHEN i PIĘCIA. Poza turniejem czekają na nas 4 dodatkowe pojedynki, w których zawalczą KING KONG, DON DIEGO, BYKU, GOAT, NIEDŹWIEDŹ, ARMAN, GÓRAL oraz ŁAZAR.

Rafał ŁAZAR Łazarek zadebiutował na pierwszej GROMDZIE, gdzie wygrał po brutalnej i krwawej wojnie z Damianem GÓRALEM Górskim. Na drugiej gali sprawdził się w turnieju – tam w pierwszej rundzie złamał największego z możliwych przeciwników – giganta DZIDZIUSIA. W półfinale ŁAZAR przegrał z DON DIEGO po szalonej ringowej zadymie, która dobiegła końca dopiero w ostatniej rundzie.

Ostatni raz Łazarek walczył na gali GROMDA 3. W extrafightcie zmierzył się z Tomaszem Gromadzkim. ŁAZAR nie może jednak tego pojedynku zaliczyć do udanych. Zawodnik mocno zaskoczył rywala, zasypując go serią ciosów, jednak szybko się wystrzelał. W drugiej rundzie ZADYMA odpowiedział mocnymi ciosami na korpus, a narożnik ŁAZARA zdecydował o rzuceniu ręcznika i poddaniu walki.

GDZIE OGLĄDAĆ GROMDA 5? TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE, PPV

Dzisiaj o 17:00 odbędzie się losowanie par turniejowych i zestawień extra fightów. Jest szansa na to, że zobaczymy rewanżowy pojedynek ŁAZARA z DON DIEGO lub też kolejne starcie z GÓRALEM.

Biorąc pod uwagę ostatni pojedynek można zakładać, że tym razem Łazarek wejdzie do ringu z inną taktyką. Jak pokazał na nagraniach, które udostępnił na swoim Instagramie jest w świetnej formie. Walka ŁAZARA bez wątpienia dostarczy kibicom wiele emocji i rozrywki.

GROMDA 5 – GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO

Galę GROMDA 5 obejrzysz tylko i wyłącznie w systemie PPV. Transmisji z gali nie obejrzysz w telewizji.

Cena za dostęp do transmisji wynosi jedynie 19,99 zł

WYKUP DOSTĘP – TUTAJ

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie