poniedziałek, 20 września, 2021
Strona głównaThe War(VIDEO) Elana & Stal demoluje rywali na gali The War w kilkanaście...

(VIDEO) Elana & Stal demoluje rywali na gali The War w kilkanaście sekund! „Zgnietli ich jak ropuchy”

Właśnie trwa krwawa i brutalna gala The War. Poza pojedynkami 1vs1 oglądamy także starcia trzyosobowych ekip. Za nami kolejny pojedynek, który wyłonił drugiego finalistę turnieju 3vs3.

W starciu, które otworzyło galę Górnik Wałbrzych, zmierzył się z Wisłoką Dębica. W pierwszej z drużyn walczyli Daniel „BODZIO” Pacyniak, Krzysztof „RAMBO” Waczyński i Piotr Grzybowski. Ich rywalami byli Grzegorz „CZADI” Domaradzki, Dominik „TORPEDA” Stanoch oraz Piotr „FANGA” Krajewski, którzy wchodzili w skład Wisłoki Dębica.

Zawodnicy błyskawicznie rzucili się na siebie z pięściami. Zarówno sami sędziowie, jaki i komentatorzy nie wiedzieli, na czym się skupić, widząc chaos w klatce. Pojedynek trwał zaledwie 53 sekundy i zakończył się zwycięstwem Górnika Wałbrzych.

W pojedynku, który wyłonił drugiego finalistę Elana & Stal, czyli Denis „BAD BOY” Załęcki, Damian „MAŁY” Bury i Patryk Chacia zmierzyła się z ekipą Sithów. O drużynie niewiele wiadomo. Składa się ona z zawodników z różnych stron Polski.

Sithowie w tej walce byli bez jakiejkolwiek szansy. Elana & Stal błyskawicznie ruszyła na swoich rywali. Sithowie szybko stracili jednego z zawodników, a reszta fighterów padła po kilkunastu sekundach. Ostatni ze Sithów był obijany przez trzech rywali.

Legenda ruchu kibicowskiego Arka Gdynia Zbigniew Rybak, który komentuje galę, zaznaczył, że Sithowie po prostu „zostali rozgnieceni jak ropuchy!”

YouTube video
YouTube video

Sprawdź wywiad z Tomaszem Sararą:

YouTube video
- Advertisement -
5 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: "Musiałbym dostać dobre siano. Nie dostałbym nawet połowy tego, co teraz..."

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: „Teraz musiałbym dostać dobre...

0
Były mistrz KSW wypowiedział się w kwestii potencjalnej oferty UFC. Zawodnik nie ma wątpliwości, że na starcie zarobiłby znacznie mniejsze pieniądze niż teraz.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x