(VIDEO) Kornik ostrzega rywali przed The War 2: „Moje uderzenie jest przepotężne, mogą się zacząć bać”

(VIDEO) Kornik ostrzega rywali przed The War 2: "Moje uderzenie jest przepotężne, mogą się zacząć bać"
Fot. YouTube/ Instagram
Opublikowane 12 sierpnia 2021, 09:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kornik, który w sobotę weźmie udział w turnieju The War 2, mocno wierzy w swoje umiejętności i ostrzega przyszłych rywali przed przepotężnym uderzeniem, które możemy zobaczyć na znajdującym się niżej nagraniu z treningu.

Silny jak niedźwiedź Kornik jest przekonany, że warunkami przewyższa swoich rywali, jego fizyczna moc i siła ciosu dadzą mu zwycięstwo w drugiej edycji indywidualnego turnieju The War na gołe pięści, które stawką jest nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych.

Zawodnik ma za sobą 16 lat zapasów. Ciężkie treningi wyrobiły w nim charakter wojownika i choć nie jest wysoki, na macie i na ulicy bez trudu składa znacznie większych przeciwników. Czy tak samo będzie na The War 2? Przekonamy się o tym już 14 sierpnia

Wszystkie informacje dotyczące zakupu PPV wraz z ceną pakietów znajdziesz tutaj – The War 2 – Gdzie oglądać? Transmisja gali online PPV

To przeciwnicy mają się dostosować do mnie, nie ja do nich. To oni będą tańczyć pod moje dyktando, nie ja pod ich – powiedział pewny siebie zawodnik.

Więc czy to będzie stójka, czy to będzie bliski kontakt, nie ma to dla mnie znaczenia. Wychodzę, robię swoje. Każdy ma plecy, każdego można uwalić. To nie jest tak czy wysoki, czy niższy, czy cięższy ma przewagę. Liczy się technika, spryt i twoje umiejętności.

Myślę, że swoją posturą, siłą oraz wytrzymałością przeważam nad większością zawodników. Jestem odporny na wiele ciosów, potrafię dużo przyjąć. 16 lat zapasów to nie jest 3 czy 4 lata walki w parterze bądź stójki. Tam jest naprawdę ciężka praca i każde uderzenie o matę wzmacnia. Także myślę, że czy to będzie strzał na gardę, czy na coś… wytrzymam. Co innego moi przeciwnicy. Moje uderzenie jest przepotężne, także mogą się zacząć bać.

WYKUP DOSTĘP DO THE WAR 2 – TUTAJ

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments