wtorek, 16 sierpnia, 2022
Strona głównaCiekawostkiYouTube usunął konto "Kanału Sportowego"! "Konto zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych...

YouTube usunął konto „Kanału Sportowego”! „Konto zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń”

W czwartek w godzinach popołudniowych z konta w serwisie YouTube zniknął „Kanał Sportowy”. Jak na razie nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie w tej sprawie, jednak jak czytamy na platformie powodem było „wielokrotne lub poważne naruszenie zasad YouTube, które dotyczą spamu, nieuczciwych praktyk i treści wprowadzających w błąd, lub innych naruszeń Warunków korzystania z usługi”.

Właścicielami kanału są Krzysztof Stanowski, Michał Pol, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski. W sierpniu 2021 roku kanał posiadał aż 550 tys. subskrybentów i bił kolejne rekordy. Łącznie na „Kanale Sportowym” było ponad 180 milionów wyświetleń wideo.

Krzysztof Stanowski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl w ubiegłym roku zaznaczył, że Kanał Sportowy wypracował w 2020 roku aż 2,5 mln zł wpływów i dużym zyskiem. Dodał również, że w 2021 roku liczy na przychód w wysokości 7, bądź 8 milionów złotych!

Sytuacja z zablokowaniem kanału 16 września 2021 roku z pewnością będzie miała duże konsekwencje. Pytanie, czy właściciele mają jakiś plan B?

Oprócz „Kanału Sportowego” fani mogli oglądać materiały wideo w „Kanale Sportowym Extra”, który nadal jest dostępny. Zapasowy kanał liczy aż 185 tys. subskrypcji.

Fani sugerują, że Kanał Sportowy został zablokowany po programie, w którym poruszono temat transpłciowej zawodniczki MMA, jednak nie wiadomo jakie są faktyczne powody.

Artykuł będzie aktualizowany, gdy tylko pojawi się oficjalne stanowisko właścicieli.

fot. Fansportu

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Robert Karaś przewodzi w stawce! Polak udał się na 20 minutową...

0
W niedzielę wystartował IUTA World Championship Swiss Ultra Triathlon Continuous, czyli Mistrzostwa Świata 10x Ironman. W konkursie bierze udział Robert Karaś.