Poniedziałek, 27 Maja, 2024

“Bombardier” rzuca Pudzianowskiemu zaskakujące wyzwanie! Polak odpowiada: “Przyjmę chętnie! Lubię nowe wyzwania”

"Bombardier" rzuca Pudzianowskiemu zaskakujące wyzwanie! Polak odpowiada: "Przyjmę chętnie! Lubię nowe wyzwania"
Fot. Instagram
Opublikowane 22 października 2021, 16:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Bombardier” postanowił rzucić swojemu rywalowi Mariuszowi Pudzianowskiemu ciekawe wyzwanie. Były strongman odpowiedział na propozycję Senegalczyka.

Już jutro na gali KSW 64 dojdzie do walki, która miała odbyć się w marcu tego roku. W co-main evencie Mariusz Pudzianowski zmierzy się z potężnym “Bombardierem”, który jest przekonany, że poradzi sobie w starciu ze znacznie bardziej doświadczonym Polakiem.

Serigne Ousmane Dia w formule MMA stoczył zaledwie dwa pojedynki, które wygrał w pierwszych rundach. Znacznie większe doświadczenie ma w senegalskich zapasach znanych jak Laamb. “Bombardier” dwukrotnie sięgnął po tytuł “Mistrza Aren”.

W 2002 roku na mistrzostwach świata w zapasach senegalskich pokonał Mouhameda Ndao znanego jako “Tyson”. Kolejny tytuł zdobył w 2014 roku, kiedy to wygrał z Balla Gayem. W 2015 roku obronił mistrzostwo, pokonując Modou Lô.

– Laamb jest sportem numer jeden w Senegalu. Nie można porównać tego do piłki nożnej. Zapaśnicy są szanowani tak, jak zawodnicy sumo w Japonii. W Senegalu nie mogę wychodzić na ulicę, bo od razu zjawia się tłum ludzi – przyznał “Bombardier” w wywiadzie dla Polsat Sport.

Senegalczyk postanowił także rzucić wyzwanie Pudzianowskiemu i zaprosił go do swojej ojczyzny, gdzie mógłby spróbować swoich sił w starciu zapaśniczym.

– Pudzianowski jest moim przeciwnikiem na jeden dzień. Nie jest moim wrogiem. Zarówno przed walką, jak i po pozostajemy w dobrych stosunkach. Skoro ja przyjechałem teraz do Polski walczyć w MMA, zapraszam go w 2022 roku do Senegalu, żeby zobaczył nasze zapasy. Kto wie, może mógłby nawet zawalczyć?

Pudzianowski odpowiedział na wyzwanie “Bombardiera” za pośrednictwem Facebooka, gdzie w komentarzu napisał – Przyjmę chętnie! Lubię wyzwania nowe.

Źródło: Polsat Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO