Niedziela, 19 Maja, 2024

Mamed o “Bombardierze” po walce z Pudzianowskim: “To nie jest zawodnik MMA. Nie wiem, czego ludzie się spodziewali. Lepszą walkę dał Nikola…”

Mamed o Bombardierze po walce z Pudzianowskim: "To nie jest zawodnik MMA. Nie wiem, czego ludzie się spodziewali. Lepszą walkę dał Nikola..."
Fot. YouTube
Opublikowane 2 listopada 2021, 10:15
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mamed Khalidov zabrał głos w sprawie senegalskiego zapaśnika, który w co-main evencie KSW 64 zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim.

Ousmane Serigne Dia znany jako “Bombardier” zapowiadał, że pokona Polaka i zostanie nowym królem dywizji. Senegalczyk miał wielkie plany, jednak Pudzianowski wybił mu je z głowy ciężkim nokautem w 18 sekund.

“Bombardier” nie miał najmniejszych szans. Ruszył w kierunku Polaka z opuszczonymi rękami i po jednym z ciosów padł nieprzytomny na matę. Potrzebował czasu na dojście do siebie, jednak kiedy podniósł się z maty, nadal nie był świadomy tego, co właśnie się wydarzyło.

Pojedynek nie mógł zakończyć się inaczej niż szybkim zwycięstwem byłego strongmana. Pudzian w formule MMA walczy od 2009 roku i stoczył 24 pojedynki. “Bombardier” natomiast na KSW 64 stoczył trzeci zawodowy pojedynek. Dwóch poprzednich rywali skończył w pierwszej rundzie, jednak podobnie jak Senegalczyk, byli to amatorzy, którzy po raz pierwszy weszli do klatki.

W ostatnim wywiadzie dla portalu Sportowe Fakty o “Bombardiera” został zapytany mistrz KSW Mamed Khalidov, który sam przyznał, że chciałby zmierzyć się z Pudzianowskim i zapewniłby znacznie ciekawsze starcie niż Senegalczyk.

– Ktoś się zna na MMA, a ktoś się nie zna. Ja się znam na MMA i „Bombardier” dla mnie to nie jest zawodnik MMA. Nie wiem, czego się spodziewali ludzie. To, że jest duży i jest mistrzem w zapasach… No nie wie, nie mogę kłamać. Nie mogę być nieobiektywny. To nie był przeciwnik dla Mariusza – przyznał Mamed.

Fighter poruszył temat tarczowania “Bombardiera” podczas treningu z Arturem Szpilką, które trafiło do sieci na krótko przed galą KSW 64.

No nie jest to zawodnik MMA. Jak człowiek na tarczę nie potrafi wyprowadzić ciosu prostego, to chyba jest coś nie tak – przyznał i kontynuował – Nawet lepszą walkę dał ten, który wszedł w zastępstwie, Nikola. Wszedł w zastępstwie bez przygotowania. Też nie umie boksować, ale coś tam próbował.

Źródło: Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO