Piątek, 24 Maja, 2024

Przecieki ws. Złotej Piłki. Dotarły już do Roberta Lewandowskiego!

fot: YouTube
Opublikowane 27 listopada 2021, 12:49
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Emocje związane z plebiscytem Złotej Piłki sięgają zenitu. Otoczkę wydarzenia podgrzewają kolejne przecieki związane z rzekomymi wynikami.

Tym razem swoje trzy grosze dodające pikanterii zbliżającemu się rozstrzygnięciu plebiscytu Złotej Piłki dorzucili Niemieccy dziennikarze. Dotyczą one kapitana polskiej reprezentacji – Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski w samej czołówce

Tobi Altschaeffl i Christian Falk w podcaście “Bayern Insider” ujawnili, że Robert Lewandowski dotarł do czołowej trójki prestiżowego plebiscytu. Nie podali oni jednak informacji, które dokładnie miejsce zajął “Lewy”.

Wśród tegorocznych faworytów najczęściej wymieniany jest Lionel Messi oraz właśnie Robert Lewandowski, który swoją bramkostrzelnością śrubuje kolejne rekordy. Zdaniem innych źródeł, to właśnie pierwszy z wymienionych po raz kolejny sięgnie po tegoroczną nagrodę. Dla Messiego byłaby to już siódma Złota Piłka w kolekcji.

Rozstrzygnięcie zwycięzcy tegorocznego plebiscytu Złotej Piłki już w najbliższy poniedziałek. Trzymajmy kciuki za Polaka, tak samo, jak Michael Owen czy Oliver Kahn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments