środa, 18 maja, 2022
Strona głównaPRIME SHOW MMA"Don Kasjo" wspólnikiem Prime Show MMA? Paweł Jóźwiak wyjaśnia!

„Don Kasjo” wspólnikiem Prime Show MMA? Paweł Jóźwiak wyjaśnia!

Prezes FEN Paweł Jóźwiak zabrał głos w sprawie nowej organizacji i wyjaśnił, czy Kasjusz Życiński rzeczywiście jest właścicielem Prime Show MMA.

28 grudnia odbyła się pierwsza konferencja nowej na polskim rynku federacji. Na samym początku honorowe miejsce zajęła osoba, którą przedstawiono jako włodarza. Wszyscy byli mocno zaskoczeni, kiedy po zdjęciu maski, okazało się, że jest to była gwiazda FAME Kasjusz Życiński.

„Don Kasjo” wyjaśnił, że już po drugiej walce w poznańskiej federacji myślał o tym, żeby otworzyć własny projekt. Zdradził, że chciał podjąć współpracę z Sylwestrem Wardęgą, jednak ten nie był do końca przekonany. Ostatecznie więc Życiński dołączył do Prime Show MMA.

Szybko pojawiły się informacje, że jest on jedynie twarzą nowej organizacji, a jej właścicielami są osoby, które założyły Fight Exclusive Night. W rejestrze KRS możemy znaleźć informację o tym, że spółka należy do Bartosza Szuby i Kamila Birka.

Temat włodarzy postanowił wyjaśnić prezes FEN Paweł Jóźwiak, który od dawna mówił o stworzeniu organizacji freakowej, jednak ostatecznie sam pozostał przy projekcie sportowym. Jóźwiak za pośrednictwem Twittera odpowiedział na doniesienia, że włodarzem miał zostać również Amadeusz „Ferrari”.

– Nie miał być włodarzem Prime ! Owszem były rozmowy rok temu odnośnie freakowej organizacji i twarzowania. Ale wtedy projekt był dopiero w powijakach. Prime to inna bajka i lewel – napisał prezes FEN.

Nie uczestniczę w tym projekcie. Wycofałem się z uwagi na możliwość rozwoju FEN. Jako frontman nie będę mieć czasu na 2 federacje . Kasjo jest wspólnikiem. Oprócz KRS istnieją jeszcze umowy – dodał.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze