wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaKSWKołecki zainteresowany starciem z Soldiciem! "Kto wygra, walczy z Narkunem o pas...

Kołecki zainteresowany starciem z Soldiciem! „Kto wygra, walczy z Narkunem o pas 93 kg”

Taki pojedynek bez wątpienia dostarczyłby kibicom ogromnych emocji. Trener Okniński proponuje starcie Kołecki vs Soldić jako eliminator do walki o pas.

Roberto Soldić ma aktualnie za sobą świetną serię zwycięstw. Wygrał 7 walk z rzędu, w tym 6 przed czasem i jest niepokonany od 2018 roku. W ostatnim pojedynku zmierzył się z legendą polskiego MMA Mamedem Khalidovem. Stawką był mistrzowski pas kategorii średniej, który na gali KSW 65 zmienił właściciela.

Już w drugiej odsłonie Chorwat znokautował Mameda potężnym lewym sierpowym. Fighter musiał przejść operację twarzoczaszki, a lekarze porównali uderzenie Soldicia do kopnięcia konia.

Po wygranej podwójny mistrz rzucił wyzwani Tomaszowi Narkunowi i ogłosił, że chce zdobyć kolejny tytuł. Następnie w wywiadach przyznał jednak, że może być mu ciężko dobić kilogramy do walki w kategorii półciężkiej. Jednocześnie dodał, że odpowiednia oferta zapewne skłoni go do walki z polskim mistrzem.

Natomiast Szymon Kołecki jest aktualnie poza organizacją KSW. Rozstał się z nią, gdyż nie mógł dogadać się w sprawie kolejnej walki. Miał zmierzyć się z Tomaszem Narkunem, jednak zażądał większych pieniędzy za starcie i aktualnie nie jest związany z żadną federacją.

Szef KSW Martin Lewandowski potwierdził, że zawodnik może powrócić w każdej chwili. Czy zobaczymy go w starciu z Roberto Soldiciem? Taki pojedynek zaproponował trener Mirosław Okniński. Zasugerował, że może być to eliminator do walki o pas z Tomaszem Narkunem. Potwierdził również, że Kołecki jest zainteresowany takim zestawieniem.

Eliminator do walki z Narkunem. Kołecki vs Soldić. Kto wygra walczy z Narkunem o pas 93 kg – napisał w poście, po czym w komentarzu dodał, że Polak ma duże szanse w starciu z podwójnym mistrzem.

– Roberto Robocop Soldić będzie leżał, będzie bity, będzie płakał. Kołecki zainteresowany walką – przekazał w kolejnym wpisie.

Źródło: Facebook

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.