Mateusz Gamrot gotowy na kolejny pojedynek! „Dajcie mi rywala. Gillespie boi się ze mną walczyć”

Fot. Twitter
Opublikowane 4 lutego 2022, 11:22
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Gamrot jest gotowy na kolejne starcie w UFC. Fighter dla największej organizacji MMA na świecie stoczył już 4 pojedynki.

„Gamer” ma za sobą świetny rok. Stoczył 3 pojedynki i wszystkie starcia wygrał przed czasem. Najpierw znokautował Scotta Holtzmana, następnie poddał Jeremy’ego Stephensa i w ostatniej walce skończył Diego Ferreirę po kopnięciu kolanem w żebra.

Po pokonaniu Brazylijczyka Gamrot jaki pierwszy Polak w historii wskoczył do rankingu UFC w kategorii lekkiej. Aktualnie zajmuje 12 pozycję i jest gotowy na kolejny pojedynek, który może przybliżyć go do starcia o wymarzony tytuł.

Aktualnie Gamrot znajduje się na Florydzie, gdzie trenuje w klubie American Top Team. Ma tam okazję sparować z czołowymi zawodnikami UFC. Niedawno w ATT przygotowania do powrotu rozpoczęła także była mistrzyni Joanna Jędrzejczyk.

Fighter na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym nawołuje do UFC, by dali mu kolejną walkę – Wakacje na Florydzie są świetne. Jeszcze lepsza jest możliwość uczenia się, korzystając z wiedzy i doświadczenia Mike’a Browna. Dajcie mi rywala.

W komentarzu jeden z kibiców zasugerował, że Gamrot mógłby zmierzyć się z Gregorem Gillespie, który aktualnie zajmuje 10 miejsce w rankingu wagi lekkiej. W odpowiedzi Polak odpisał – Gillespie boi się ze mną walczyć.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO