Ochroniarz High League o Denisie Załęckim! „Jest narwany. Wszystko mu przeszkadza. Trzeba profesjonalnie podchodzić do…”

Fot. YouTube
Opublikowane 4 lutego 2022, 09:15
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Ochroniarz High League w ostatnim wywiadzie skomentował swoje dwie interwencje, które mieliśmy okazję zobaczyć podczas konferencji.

Już jutro odbędzie się gala High League 2, na której Denis Załęcki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Pomiędzy zawodnikami dochodziło do awantur i w trakcie ostatniego face-to-face „Bad Boy” został odepchnięty, po czym uderzył swojego rywala.

Zdenerwowanego Denisa zatrzymali ochroniarze. Jeden z nich zaczął nawet dusić fightera, po czym doszło pomiędzy innymi do mocnej wymiany zdań. Tego wieczoru była to druga interwencja Franca. Wcześniej podczas face-to-face obalił „Super Mario”, po czym Malik Montana zaoferował mu walkę na kolejnej gali.

Ochroniarz stał się nową gwiazdą i przyjął propozycję, co oznacza, że zobaczymy go na High League 3. Prowadzący konferencje zaproponowali nawet, żeby zmierzył się z Załęckim, jednak ten w wywiadzie wyjaśnił, że nie zamierza walczyć z Francem.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Po konferencji ochroniarz udzielił wywiadu kanałowi TVreklama, podczas którego został zapytany o to, który z zawodników zaskoczył go bardziej w trakcie face-to-face.

– Powiedzmy, „Super Mario” chyba się nie spodziewał, a Denis jest facetem narwanym, gdzie mu wszystko przeszkadza. Trzeba profesjonalnie podchodzić do pewnych rzeczy. On przyszedł na konferencję, ja przyszedłem, żeby ochraniać drugą osobę.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO