(VIDEO) Mateusz Murański ostro o Alanie! „Nazwisko Kwieciński nie ma racji bytu. Albo masz jaja, albo…”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 lutego 2022, 10:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj na gali Prime Show MMA swoje pojedynki stoczą Mateusz Murański i Alan Kwieciński. Obaj zawodnicy od pewnego czasu mają konflikt.

W łódzkiej Atlas Arenie „Muran” stanie do walki z „Don Kasjo”, natomiast „Alanik” spróbuje swoich sił w pojedynku 2vs1. Co ciekawe, mimo że będzie bił się z dwoma rywalami na raz, to właśnie on jest faworytem tego zestawienia.

Wiele wskazuje na to, że starcie pomiędzy Murańskim i Kwiecińskim jest nieuniknione. Prędzej czy później dojdzie do takiego pojedynku. Pomiędzy nimi jest sporo złej krwi i obaj dostali już oferty walki.

Po wczorajszym media treningu w rozmowie z fansportu.pl Murański wypowiedział się na temat Alana. Nie szczędził przy tym mocnych słów:

– Dla mnie gość, który wsadza małe pieski na grilla, czy to jest na żarty, czy nie na żarty, dla mnie statusu człowieka. To nie jest człowiek, to jest podmiot, to jest rzecz. Może nie rzecz, bo nie chcę go aż tak obrażać, ale… W mojej konwencji człowieczeństwa nazwisko Alan Kwieciński nie ma racji bytu.

Murański przyznał również, że zaproponował „Alanikowi” starcie na gołe pięści, jednak ten odrzucił wyzwanie i nie chciał walczyć w takiej formule – Albo masz jaja, albo nie. Jak masz, to się za nie złap i krzycz. Może twoja kolejka przyjdzie, ale najpierw się do niej ustaw. Dziękuję.

Całą rozmowę z Mateuszem Murańskim przed galą Prime Show MMA znajdziesz poniżej:

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – PRIME SHOW MMA

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments