wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaPRIME SHOW MMAJacek Murański zaatakowany na gali Prime Show MMA! Bał się zareagować? "Wstyd...

Jacek Murański zaatakowany na gali Prime Show MMA! Bał się zareagować? „Wstyd się chować za trenerem! Oszuście, kłamco pie**olony”

W minioną sobotę odbyła się gala Prime Show MMA, na której pojawił się Jacek Murański przy okazji walki swojego syna Mateusza z Kasjuszem Życińskim.

W co-main evencie wydarzenia „Muran” stoczył swój pierwszy pojedynek bokserski. Zmierzył się ze znacznie bardziej doświadczonym rywalem, który ma na swoim koncie wiele starć amatorskich. Mateusz był liczony trzy razy, jednak ostatecznie przetrwał pełen dystans i przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

Po walce, kiedy obaj Murańscy opuszczali halę i schodzili do szatni, do Jacka podszedł „Sportowy Świr”. Wypowiedział w jego kierunku ostre słowa i nazwał go aferzystą, jednak Murański nie zareagował. Internauci zarzucili mu, że wystraszył się i schował za ochroną.

Stary Muran, jaki obsrany był, jak się ten koleś do niego przywalił. Narobił w gacie i schował się za ochroną – między innymi takie komentarze można przeczytać pod poniższym nagraniem:

YouTube video

Do kolejnej konfrontacji doszło, kiedy Murański udzielał wywiadu. „Sportowy Świr” nie szczędził ostrych słów i wykrzyczał:

– Oszuście, kłamco pie**olony. Ja nie chcę żadnych pieniędzy za walki, ty dostaniesz w pi*dę normalnie, to, co ci się ku*wa należy. Oszuście jeden. Się ku*wa chować za trenerem, wstyd! Wstyd ku*wa pajacu! Ch*j ci w dupę!

Na nagraniu opublikowanym przez kanał Goniec Jacek Murański na koniec stwierdził, że nie zna tego człowieka i poprosił dziennikarza o wycięcie fragmentu, na którym „Sportowy Świr” wypowiada w jego kierunku ostre słowa.

W rzeczywistości Jacek zna „Sportowego Świra”. Podczas pierwszej konferencji przed FAME 10 miał on być ochroniarzem Mateusza Murańskiego. Natomiast na drugiej konferencji Mateusz nazwał go konfidentem i powiedział o nim – Został pogoniony, jak dostaliśmy papiery na niego.

„Sportowy Świr” również sam kilkukrotnie wypowiadał się w sieci na temat Jacka Murańskiego, publikował nagrania na YouTube i przekonywał, że zarzuty Murańskich pod jego adresem są fałszywe. Całe zajście z Prime Show MMA tak skomentował na swoim Facebooku:

Dziękuję #Primemma i #atlasarena za możliwość w końcu spojrzenia tej zakłamanej szmacie Jackowi Murańskiemu za jego liczne kłamstwa. I obiecuję to nie koniec… Każdy kto pieprzy głupoty i nie prawdę na mój temat że karma wróć szybciej niż myślisz, a ta karma będzie się nazywała Sportowy Świr.

Nagranie ze ścianki znajduje się na Instagramie fansportu.pl. Zaskakującą reakcję Jacka Murańskiego znajdziesz tutaj – https://bit.ly/PelneNagranie

Fot. Instagram fansportu.pl

Źródło: fansportu.pl/ YouTube – Goniec

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.