czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaMMA"Krycha UFC" rezygnuje z walki na MMA-VIP! "Przemyślałem temat i muszę zrezygnować....

„Krycha UFC” rezygnuje z walki na MMA-VIP! „Przemyślałem temat i muszę zrezygnować. Od skandalu odeszli ode mnie…”

Organizacja Marcina Najmana ma kolejne problemy. Tym razem z udziału w wydarzeniu zrezygnował zawodnik Krystian „Krycha UFC” Wilczak.

„El Testosteron” za sprawą współpracy z Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim wywołał ogromne kontrowersje. Spłynęła na niego fala krytyki, a kolejni partnerzy biznesowi przestali wspierać freak fightową organizację MMA-VIP.

Najman musiał także kilkukrotnie przekładać nadchodzącą galę. Początkowo miała odbyć się w Kielcach, jednak po interwencji Krzysztofa Stanowskiego ogromna liczba Internautów nie zostawiła suchej nitki na „El Testosteronie” oraz jego wspólnikach.

Wydarzenie zostało przeniesienie do Wielunia. Wówczas dziennikarz przeprowadził wywiad z burmistrzem miasta, a niedługo później Najman ogłosił, że po raz kolejny zmienia miejsce i datę gali MMA-VIP 4, na której ma zawalczyć z „Miśkiem z Nadarzyna”.

Ostatecznie została ona przeniesiona do Warszawy, gdzie odbędzie się w prywatnej hali. Jeśli ponownie nic nie stanie na przeszkodzie, to wydarzenie odbędzie się 5 marca.

Najman ma jednak kolejne problemy, gdyż popularny zawodnik FAME Krystian Wilczak, który miał zawalczyć z Rafałem Jackiewiczem, ogłosił że jednak rezygnuje z udziału w MMA-VIP ze względu na skandal związany z Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim.

Na swoich social mediach „Krycha UFC” napisał:

– Przemyślałem temat mojej walki w MMA-VIP i z kilku powodów muszę zrezygnować z występu na tej gali. Od skandalu marketingowego odeszli ode mnie wszyscy sponsorzy i odebrałem masę krytycznych wiadomości odnośnie mojego występu i mojej osoby. Kampania, jaka była i może być prowadzona w ramach promocji MMA-VIP, koliduje z moimi planami na dalszą karierę. Nie byłem poinformowany, kto będzie promował galę, ani jakich narzędzi będzie się używało do tego.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze