sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaUFC(VIDEO) Sergey Spivak szybko pokonuje Grega Hardy'ego! Pewny występ "Niedźwiedzia Polarnego"!

(VIDEO) Sergey Spivak szybko pokonuje Grega Hardy’ego! Pewny występ „Niedźwiedzia Polarnego”!

Kartę główna UFC 272 otworzyła walka w dywizji ciężkiej. W starciu o powrót na ścieżkę zwycięstw spotkali się Mołdawianin Sergey Spivak oraz Gregiem Hardym.

Sergey Spivak nie jest bezimiennym zawodnikiem w UFC. Mołdawianin występuje w największej federacji MMA już od 2019 roku. W ostatnim pojedynku podczas UFC Vegas 36 przegrał z Tomem Aspinallem. Wcześniej jednak odniósł 3 kolejne wygrane, pokonując między innymi Brazylijczyka Carlosa Felipe oraz Rosjanina Alexeya Oleynika.

Rywalem „The Polar Bear” był Greg Hardy. Amerykanin jest byłym zawodnikiem NFL, a w zawodowym MMA zadebiutował w 2018 roku podczas Dana White’s Contender Series. Od tamtej pory „Prince of War” zwyciężał 7-krotnie w tym aż 6 walk kończył przez KO lub TKO. Co jednak bardzo istotne, Hardy przegrywał też 4 razy, co daje ogólnie rekord: 7-4-0, a 1 walka została uznana za nieodbytą. Co też ciekawe, zarówno Amerykanin, jak i Sergey Spivak przegrywali w 2020 roku z Marcinem Tyburą.

Przebieg walki

Runda 1

Hardy od razu rozpoczął od low kicka. Spivak za to szukał potężnej kombinacji zakończonej prawym sierpem, jednak przeciął powietrze. Amerykanin szukał mocnych ciosów, jednak był bardzo niecelny. Po chwili za to wylądował na deskach i musiał bronić się przed Mołdawianinem. Spivak uwolnił lewą rękę, ale za chwilę Hardy wrócił na nogi. Dwukrotnie wynosił go i sprowadzał jednak „Polar Bear”! Za moment odwraca Grega Hardy’ego, zajmuje górną pozycję i zaczyna okładać rywala! Sędzia kończy nie widząc żadnej odpowiedzi ze strony leżącego Hardy’ego!

Wynik: Sergey Spivak wygrywa przez TKO w 1 rundzie!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.