czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaUFCKSW zatrzyma Soldicia? Szef organizacji wyjaśnia: "Będzie jednym z trzech najlepiej zarabiających...

KSW zatrzyma Soldicia? Szef organizacji wyjaśnia: „Będzie jednym z trzech najlepiej zarabiających zawodników”

Już niedługo powinniśmy dowiedzieć się, jaką decyzję podejmie Roberto Soldić. Zostanie w KSW, czy też może przejdzie do UFC?

Soldić to aktualnie jedna z największych europejskich gwiazd MMA. Fighter ma za sobą świetną serię zwycięstw i większość swoich rywali skończył przed czasem. W ostatnim pojedynku zmierzył się z legendą KSW Mamedem Khalidovem, którego ciężko znokautował już w drugiej odsłonie.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że w KSW nie ma już wyzwać dla Roberto Soldicia i fighter powinien spróbować swoich sił w najlepszej organizacji na świecie, jaką jest UFC. Chorwatowi została ostatnia walka w kontrakcie i przedłuży umowę z KSW lub zawalczy dla amerykańskiego giganta.

Szef KSW o negocjacjach z Soldiciem

Jesteśmy w trakcie negocjacji. Nie należą one do łatwych, ponieważ konkurencja nie śpi, o czym świadczą zdjęcia z minionego weekendu – przyznał Martin Lewandowski w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Szef KSW dodał również, że już niedługo powinno się wszystko rozstrzygnąć, gdyż organizacja musi zając się zaplanowaniem kolejnego pojedynku „RoboCopa”. Zapewne rywal będzie zależał od tego, jaką decyzję podejmie podwójny mistrz.

– Chcę zamknąć te negocjacje w ciągu dwóch tygodni. Pamiętajmy, że Roberto Soldić wciąż ma jedną walkę w aktualnym kontrakcie z KSW. Biorąc pod uwagę jego status w organizacji, musimy ten pojedynek zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Lewandowski nie ukrywa, że oferta dla Chorwata jest wysoka i będzie od jednym z trzech najlepiej zarabiających zawodników. Do tego grona najprawdopodobniej można zaliczyć Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova.

– Po podpisaniu kontraktu z KSW, Roberto będzie jednym z trzech najlepiej zarabiających zawodników. Patrząc na jego dotychczasowe dokonania, w pełni na to zasługuje i w moim odczuciu stoi tuż u progu swoistej „sali sław” organizacji KSW.

Źródło: Sportowe Fakty

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze