wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaKSWSzpilka jednak zawalczy z "Don Kasjo"!? "Oferta jest na stole. On nie...

Szpilka jednak zawalczy z „Don Kasjo”!? „Oferta jest na stole. On nie ma żadnych szans. Musiałbym zakończyć karierę, jakby mnie trafił”

Artur Szpilka w ostatnim wywiadzie został zapytany o potencjalny pojedynek z Kasjuszem Życińskim. Wyjaśnił, że w przyszłości może dojść do takiej walki.

O takim zestawieniu mówi się od czasu, gdy Szpilka zapowiedział, że chce spróbować swoich sił w formule MMA. Pięściarz zdecydował, że zadebiutuje w KSW, jednak wielokrotnie podkreślał, że nie wyklucza pojedynku na gali freakowej.

Wielu kibiców chciałoby zobaczyć jego starcie z Kasjuszem Życińskim. Jak wiadomo, starcie było już dogadane, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. „Szpila” wyjaśnił, że „Don Kasjo” przeszedł z FAME do federacji Prime Show MMA i starcie finalnie nie zostało zrealizowane.

Artur Szpilka o walce z „Don Kasjo”

W ostatniej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim pięściarz przyznał, że nie wyklucza walki z Życińskim. Przyznał, że możliwe, iż dojdzie w przyszłości do takiego pojedynku. Przy okazji Szpilka ocenił szanse rywala na zwycięstwo. Podkreślił, że w przypadku porażki musiałby zakończyć swoją karierę.

– Stało się tak, że on poszedł do tego Prime. To też nie jest powiedziane, że to się nie wydarzy, ale tak to się rozeszło. Ja nie wiem, ja po prostu dostaję informację, analizuję to i albo tak, albo nie. Nie wiem, nie wiem. Oferta ciągle jest na stole. Wolałbym o takich rzeczach nie rozmawiać, uważam, że dostanie w każdej płaszczyźnie w łeb.

– Nie wyobrażam sobie, nie chce narzucać sobie presji, ale musiałbym zakończyć karierę, gdyby tak się wydarzyło, że by trafił, czy cokolwiek. Nie ma takiej możliwości. Z mojego punktu widzenia nie ma najmniejszych szans. Nie widzę żadnych atutów z jego strony (…). Jakie szanse? Nie ma najmniejszych szans.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.